bugün

evlendiğiniz insanın ailesi daha önemli bence. çok ciddiyim. arkadaşlar yanlış anlamayın ama ailevi durumunda sıkıntı olan insanlar iyi kalpli oluyorlar fakat ilişki konusunda güven vermiyorlar. bu onların sucu değil. ailelerinin başından geçen olaylar neticesinden dolayı böyle. dediğim gibi kızın ya da erkeğin kendinden çok annesi ve babası önemli bence. özellikle babası. çünkü baba bir çok şeyi belli eder.
bence annesi merhametli, hoşgörülü, güzel yemek yapan biriyle evlenin daha iyi bir evliliğiniz olur.
tek ve en işe yarar meseleyi içeren tavsiyelerdir.

evlenmeyin.
"sen çok çalışıyorsun, bana hiç zaman ayırmıyorsun" diye dırdır yapan kadınla değil de "sen çok çalışıyorsun, yorulmuşsundur." diye dizine yatıran kadınla evlenin.

kimse çok çalışmanın müptelası değil zira.
imzayı atmadan önce Kelime-i Şahadet getirin..
götüm götüm 460 bine ev alıp kredinin altına girmeyin.
evlenin, çoğalın. hayırlı ana baba olun ve hayırlı evlat yetiştirin.
evlenmeyin.
şimdiden kefen parası biriktirmeye başlayın zira lazım olacak.
ailesini çok çok iyi tanımaya çalışın, hem de çok. para, pul, mevki inanın bunlar hiç önemli değil, nasıl bir aileden geldiğinin yanında toz kadar değeri yok bunların. aile, aile, aile! geri kalan her şey halledilir, olmadı mı gel beni bul, buradayım!
son 1 ay daha sorumsuzca yaşayın.
Tek tavsiye; evlenmeyin.
evlenmeyin.
Önce iş bulun.
imzayı atmadanönce verdiğiniz sözleri tutun..
ev almaya karar verdiğinizde size sürekli tavsiyelerde bulunan insanları susturmak adına 30 bin lira kadar para isteyin. ( onaylandı bir daha bahsi bile geçmez)
son şansınız arkadaşlar.
evlenmeyin.
çocuk için evlenmeyin!, aşıksanız evlenin.

bekardan tavsiyeler!
Evlilik sıkıntıdır, ınsan evlenip kendini yakmamalıdır.
anlayışlı olmakta fayda var, birbirinizi ne kadar tanısanız da aynı evde olmak başka bir duygu, ayrı bir hismiş. ne varsa bu aynı evde artık. sonuç olarak o sofra kaldırırken sizde yardım edin, ölmeyiz lan yardım edin. bulaşık yıkarken iki tabakta siz durulayın, erkekliğimizden bişey gitmez, hem sevaptır.
çöp atmaya giden kadınlar görüyorum o erkeklerin insaniyetine tüküreyim. saygılar.
polemiğe asla ama asla girmeyiniz. saygılı ve sevgili olun.
nolursa olsun anlayışı elden bırakmayın.
zamanınız varsa erteleyin.
evlenmeden önce bir kere daha düşünün.
hatta iki kere.