bugün

Çağımızın vebasıdır.

Sorunsal ne amına koyim lan?

Evet bulamıyorum üreyip neslimi devam ettireceğim dişiyi.

Etraftan "evlen artık ibne misin nesin yarram" bakışları da gelmeye başladı.

Edit piaf: arkadaşlar salak mısınız? Evet salaksınız. Bana cevap vermeyin amına koyim başlıkta gördüğünüz şeyle ilgili fikirlerinizi söyleyin ben evlenecek yaşta değilim. Nickine bak falan diyen zekiler var. Lütfen.
Onune gelen kizla yatip, kalkip sonra da bakire kiz arayisina gecen erkeklerin temel sorunlarindandir.
evlenilecek kızların yüzüne bakmadığı insan sorunsalı. Evlenilecek erkek kalmaması konusu yalandır. Geleceği çok parlak, yakışıklı, yalnız en az 50 tane tanıdığım erkek var. Hatta aralarında daha eli kız eline değmemiş, galiba ilk çıktığım kişi de karım olacak diyen bile var. Bazılarının peşlerinden koşanları da yok. Zaten adamlar yeni şeyler öğrenmekten etrafına çok bakamıyorlar bile.
hoplatılmamış olanı bulmak zor.
Önünüze gelene kezban Vb ithamlarda bulunursanız bulmanız zordur elbette. insan önce kendine bakacak ben insan mıyım, insan olmanın gereklerine sahip miyim diye sonra çamur atacak. durduk yere kimse üstüne alınmasın yarası olan gocunur. Dışarıda yapmadığınızı burada da yapmayın mesela. Sanal diye coşuyorsunuz. Onla bunla çıkıp sonra kız bulamıyorum demek gerçek sevgiye yakışmaz ayrıca kendinize çeki düzen verip bulunduğunuz ortamları değişir iseniz zor değildir. Tek noktada dönüp durmayınız. Yazdıkça yazacağım sanki...
Kasmayın bu kadar evlenicem diye. Aç kurt gibi karı arayanlar bulamıyorlar çünkü amcığa rağbet var. Arz talep meselesi bu. O gelir sizi bulur.
" Evlenilecek kız " diye değiştirilmesi durumunda doğru olacak başlıktır.
Evlenilecek kız sorunsalı yaşamak evlenilecek erkek değilim demenin sağ kulağı sol elle baş arkasından tutma şeklidir.
arayan mevlasını da bulur, belasını da.
daha evlenilecek nasıl yazılır bilmeden başlık açan sözlük kullanıcısı sorunsalı.
Bu devirde ortalık patlak kızdan geçilmiyor evlenmek imkansız gibi birşeydir yani.
Bana göre bu vizyon olarak hatalı bir durum. Neden evlenmek istiyorsunuz bunu bilemem tabi ama evlenmek için birini seçmek (görücü usulü veya tanıştıran birileri) uzun vadede problemli olacaktır.
kız varda hoplatılmamış olanı zor.
kapooo ne güzel yazmışsın la. aynı fikirdeyiz kardeşim ama öyle düşünme var gene böyle olmayan. misal sevgilim tam aradığım özellikte 6-7 ay sonra nişan.
500 kere inek sağan köylü kızıyla..
bekaret kilidinin, kilidini ara belki bulursan,

öyle de EVLENECEK kız bulursun...
Sayılanların içinde olmama keyfisi.
Artık beni sinir eden durumdur. insan bilip teklif ediyoruz daha küçüğüm diyor. Lan kart olunca mı evlenecen.
Bülent ersoy boştadir belki. Bir şansınızı deneyin isterseniz.