(bkz: BAZAROV UN PARADOKSAL AŞKı)
orospularla şıllıklarla aşk yaşanmaz. boyalı kuklalardır onların aşkı cehenneme götürür.
Benimdir.
“Ya daha iyisi varsa?” Düşüncesi değildir kesinlikle. Sadece oyunda sürekli bir bölümde takılırsın, bir sonraki seviyeye gecemezsin ya bir Türlü. Benim için öyle bir şey işte.
Sultanlığı yaşayan ve bırakmak istemeyen insandır.
Sanırım bir daha aşık olamayacağımdan dolayı , üstelik param da yok zaten.
istiyorum ama çok zor sözlük fazla seçiciyim kahretsin.
Ben evlenirim de hiçbir kız beni çekmez. Hepsi köle arıyor ben de kimseye kölelik yapmam. Severim sadık olurum ilgi gösteririm ama beni kullanmasına izin vermem.
Şüphesiz benimdir. Beni çeken olmaz.
en önce bu tipler evlenir.
Kendine güvenmeyen, çevreye inanmayan ya da evde kaldığını kabullenen insan tutumudur.
Evlenmek isteyen ama evlenebileceğini düşünmeyen yazarlar bu başlık altında birbirlerini tanısın, belki evlenirler belli mi olur.
niye düşüneyim ki olmayacak bir şey üzerinde.
o masrafları düşününce her geçen gün soğuyorum.
Benim galiba kimseye güvenebileceğime inanmıyorum. Dışardan aldığım tepkilerde sen evlenmezsin , senden aile babası olmaz. Hayır yaptığım bişey de yok sadece kendi halimizde takılıyoruz.
Şahsım bu konuda rekor kıracaktır.
Bu ben ben.
sanırım bende öyle.
Türkiye de yaşayan homoseksüel insandır.
Bi evlenen pişman bi de evlenemeyen.
Sevişme sorunu olmayan insandır. Ayrıjana üreme sorunu da yoktur.

Nedir yaa, tarlaya ektim sperm, cık cık cık!?
Bu klasik bir insan psikolojisi. Olmasını istediği şeyin olmayacağı; olmamasını isteyeceği şeyin ise olacağına dair bir inanç esasında bir korku taşırlar.

insanın sevmediği ot dibinde bitermiş o yüzden ben evlenirim bir gün gibi geliyor. Ama sonunda boşanacağıma eminim .
Listeye beni de ekleyin. Yeryüzünde beni evlenmeye ikna edebilecek biri var mı emin değilim.
Bi umut belki.
beni de yaz. herkes evlenir ben evlenemem.