bugün

evliliğin erkekler üzerindeki zamanla gerçekleşen etkisini anlatan bir yorumdur.6.hafta , 6.ay ve 6.yıldan sonra evrimin geldiği aşamalar şöyle olur genelde ;

6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki seni seviyorum 6. yil: Seni sevmesem coktan ceker giderdim

6. hafta: Hangi filmi görmek istersin? 6. ay: Evita'ya gidelim mi? 6. yil: Evita'yi gör ben cok begendim

6. hafta: Üzülme sevgilim leke yapmaz 6. ay: Dikkat etsene yahu! 6. yil: Amma da sakarsin be kadin!

6. hafta: Ben pek bu fikirde degilim 6. ay: Bu konuda yanlis düsünüyorsun 6. yil: Sacma sapan konusma Alla'sen

6. hafta: Yaptigin yemeklere de bayiliyorum 6. ay: Bu aksam ne yiyoruz? 6. yil: Gene mi makarna!

6. hafta: Bir sey icer misin? 6. ay: Bir Cola icerim 6. yil: Gene buz koymayi unutmussun

6. hafta: Bu elbise sana cok yakismis 6. ay: Bir elbise daha mi aldin? 6. yil: Kac para verdin buna?

6. hafta: Özür dileyecek bir sey yapmadin ki 6. ay: Biraz dikkat etsene be kizim 6. yil: Hay senin eline.
copy paste gibi gelse de genel de türk erkeğinin geçirdiği evrim üzerinedir.
evlenmeden önce içine girip çıkmak için delirdikleri peşlerinden koştukları şeyi beğenmeyip laf etmeleri pislikleşip aldatmaya kadar gitmeleri.
Bir erkek ömrü boyunca kibarlığı karakterinin bir parçası haline getirmişse gerçekleşmeyecek olan evrimdir.
(bkz: yaran facebook iletileri)
sevgiliyken var olan o kasintiligi atamadan evlenmis ablalar cikariyor hep bunlari....
Özellikle evlendikten sonra bir pisliğe dönüşmeleri kaçınılmaz.

30'undan sonra G*t göbek yapmaları bunu kanıtlar niteliktedir.

Zaten birde killilar iyy afedersiniz maymun gibiler midem kalkti kusacam galiba.

Geberin.
erkekler evlendikten sonra şarap gibi yollanıp olgunlaşır.
çoluk çocuk kadın farkına olmadan yıpratır.
Her zamanki gibi geriye doğrudur, evet

Kusura bakmayın baylar ekmeğime ortak oluyorsunuz
iki dakikada duşa girip çıkan erkekten adam gibi yıkanan erkeklerin oluştuğunu duyuyoruz. inanılmayacak evrim bu.
her insan farklıdır , genellememek gerekiyor ama çoğu erkek ya da kadınlar evlenince kendilerini salıyor hele çocukları olursa tamamen bırakıyorlar .
Seviyorsanız önemli değil diye diye terliksi hayvan gibi yaşamaya başladınız evli beyler yapmayın etmeyin.

Evlendik zaten elimizde diye bu kadar koyuvermemek lazım. Misal Kocam bünyamin evlenmeden önce oldukça yakışıklı, kaslı bir erkekti. Operaya gitmeyi ve bale yapmayı severdi. evlendikten sonra kendini okeye verdi. Kahvehanelerden çıkmaz oldu ah ah. Mazi kalbimde yara.
Valla ben bilmiyorum evrim geçirmek istemeyen pikaçu gibi takildigimdan dolayi.
evlenen erkekler, bekarken rahatlıkla yapabildikleri meyve soyma-hazırlama yetisini kaybederler. eşi, meyvesini soyacak, hazırlayacak ve bıçakla uzatacak ki, ancak bundan sonra meyveyi yiyebilsin. Bir de hanımı bıçakla soyulmuş meyveyi uzatırsa hava da kaparlar, sorgulamazlar.
erkeklerin evrimi ergenlik sonrası dumura uğrar.