bugün

evladınız olsa sevilmeyecek hor görülecek olan şehirlerlerin listesidir.
(bkz: diyarbakır)
ankara.
çorum, kastamonu, niğde, afyon, karaman, aksaray, bayburt, sakarya, ısparta, denizli, aydın, yozgat, edirne, kırklareli, samsun, vs.

benim en nefret ettiğim iller bu şekilde. gerek insanları gerekse de şehre gelen yabancılara karşı olan tutumlar ve geri kafalı ağırlıklı insanların ağırlığının olmasından dolayı böyle bir açıklamada bulunuyorum.
Ankara ilk okumaya başladığımda bana öyle bir şehir gibiydi ama seneleriniz geçince orda özlemeye başlıyorsunuz sokaklarını bile en kısa ayrılışlarda bile..
yozgat

sevmiyorum olm napim?
bayburt.
(bkz: ankara)
balıkesir.
eksilemeye gerek yok, sevmiyorum napim.
(bkz: Konya)
istanbul kesin bilgi.
altın harflerle şırnak yazıyorum.
HDP'nin oldukça yüksek oy aldığı şehirlerdir, evet.
Ankaradan ötesi.
trabzort.
rizort.
yozgat.
konya.
Şuanki olduğum ildir.

O bende kalsın.

2021 de gelmekten taşınmaktan nefret ettim o ayrı.

Mutluydum geçen yıl.

Sonra terk etti hain 2021.

Asla affetmicem o yılı.

Kanser ediyor beni arada.
akp, mhp ve hdp'nin 1.çıktığı tüm iller.
Yazın, Antalya.
Urfa.
Zihnen hala orta çağı yaşıyorlar. Ortadoğu'nun başlangıcı o şehir.
Valla ege ve Akdeniz bölgelerindeki birkaç il dışında pek çok il benim için bu kategoriye giriyor. Yapacak bir şey yok.
Dbakır. Hakkari'de hatta Yüksekova'da hatta Tunceli'li, şırnaklı bile vatan sever küd gördüm. Ama Dbakırlı vatansever bir tane küd hatta zaz bile görmedim. Dbakır dışında da vatan sevmeyen Zaza görmedim. O yüzden dbakır.
(bkz: sin city)
Adana tabiki birgünde haberlere çıkmasalar olmaz hergün cinayet gasp mübarek ne kadar kanun kaçağı var adanadan çıkıyor.sonrada izmir tabi ne kadar ateist satanist lgbt çakma solcu var onlarda izmirden çıkıyor.türkiyenin dört dörtlük bir şehri yok ama bu ikisi başka.
Yıllar önce bir gün muğla'dan dönüyorum, izmir üzerinden otobüs bileti bulamadım, uçak bileti de yok, zaten öğrenciyim o zaman bende uçağa verecek para da yok mecburen antalya burdur afyon üzerinden gelen otobüse bilet aldım. Otobüste uyumuşum bir ara bir yerde mola verdi, mola dediysem yolcu indirmeye, 5 dakika. Sigara içmeye aşağı indim etrafa baktım, karanlık sessiz soğuk bir şehir. Gece en fazla saat 1. Muavine sordum lan kardeşim burası neresi? Burdur abi dedi. Vay amk dedim burda yaşanır mı? Burda yaşayanın aklı yok. Okul bitti askerlik Burdur'a düştü. 6 ay sike sike yaşadım. O gün anladım ki, büyük lokma ye, büyük söz konuşma.
Maalesef adana diyorum, aslında şehir güzel ve insanlarıda sanıldığı gibi o kadar yobaz değil ama, artık başlarına güneşmi vuruyor nedir bilinmez ama bu insanlar birden bire çok çabuk parlayıp, kavgacı bir yapıya bürünüyorlar , hatta en son aşamada artık silahların patlamasıda içten bile değil.