bugün

stresli sehir hayatini, kucuk sevimli kedisi ile paylasan erkektir.

mincirmalik, sevilmelik erkektir ayni zamanda. kadin ruhundan da anlar bunlar.

hmm, en sevdigim.
hayvanseverdir,kedi severdir kedili adamdir.adam gibi adamdir.Sevilir,yenilir...
Kedilerden korkan erkekten iyidir. Hayvan sever, sessiz, ve sakin birisidir.

(bkz: kediden korkan erkek)
bir erkek evinde kedi besliyorsa kesin bi eeminelik vardır kanında. net
Yalnızlık çeken erkek olabilir. Kedi sahiplenenlerin genellikle yalnız insanlar olduklarını duymuştum.
hayvanların insanlardan daha samimi geldiğine kanaat eden erkek gibi erkektir. "kızım"ı bazı insanlardan daha çok seviyorum ben mesela.
Kedi canlısının, çok sevimli ve oyunbaz olduğunu bilen erkektir.
romantik erkektir, onu bunu geç sorumluluk sahibi erkektir, hadi onu da geçtim bok temizlediğine göre temiz de erkektir. Allah herkesin başına böylesini nasip etsindir. tavsiye; 4 patili minnağınla lazer oyunları oyna canım.
benimdir efenim. 2 aylıkken almıştım eve ufaklığı, şimdi tosun gibi oldu yemin ediyorum.
benimdir, kendi evime çıkacağım vakit kedi mafyası kuracağım.
kedisinin adının marul olmamasını umduğum erkektir.
birkaç yıl sonra benimdir.
insandır. güvenebilirsiniz.
kız arkadaşı olmayan erkektir. Yanlızlık bu olsa gerek.
valla bi de kendinden güzel bakar o kediye. güzeldir beslesin tabi.
köpek almak istiyordur ama kediye göre bakımı kat kat zor olan bir sorumluluk altına girmek istemediğinden kediyle hevesini törpüleyen insandır.
not: kedim yok.
Evli, çocuk sahibi normal erkektir.

Kendisini topaçlıkla suçlayan ergenlerin sülalesindeki tüm yetişkin kadınları muta nikahıyla nikahlayıp performans raporunu bu akite vermesini sağlayabilir.
Evcil hayvan beslersem kedi almayı planlıyorum. Köpekleri tasma ile dolaştıran tiplere uyuz oluyorum ama köpek de dolaşmak zorunda. Panda besleyebilsek ya da Koala kedi ilk tercihim olmazdı.
buyrun benim. ama ben mi onun sahibiyim o mu benim sorarsanız söyleyemem. iyiki var.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar