bugün

edit: vicdanlarını siktiklerim ne olursa olsun anne kutsaldır. böyle geniş geniş konuşuyorsunuz ya bu cahil insanlardan hiç bir farkınız kalmıyor. ayristirdilar bizi diye küfür ediyorsunuz, en fazla siz yardım ediyorsunuz ayristirmaya çalışanlara. sizin de akpli kesimden aşağı kalır yanınız yokmuş.

ağzıma da sıçsa o anne lan. sizin gibi lağım ağızlıların ağzına laf olmasın diye yazdıklarımı siliyorum.
siktir denilesi beyanattır. bir tane oy için evladını değişen kıçı boklu annedir.
olmayan annedir. hiç bir anne çocuğunu böyle bir vebalin altına sokmaz. muhtemelen pencere falan açıkken yorgan sıyrılmış malum bölgenin üzerinden..
zaten helal süt sağmamıştır.
Eski kafalı, saf, iyi yürekli annedir. Kendisine anlatılana inanmış, kocasından duyduğu doğrudur mantığıyla diğer her şeye kendisini kapatmıştır.
Medyanın bir kurbanı olmuş ve halk arasında "yobaz" kelimesiyle betimlenen annedir.
O nasıl bir annelik yahu?
cahil bir anneymiş, milleti feshetmesine izin ver, demiş oğluna.

Ne acıdır bi insanın bu kadar zavallı bir annesi olması.
(bkz: not found)
(bkz: ossur ossur ipe diz)
anneme kurban olayım. söve söve "hayır" diye bağırıyor. 7 göbek ülkücüyüz.
bu annedir.

görsel
iyi yapmış annedir gıyabında. keşke her anne böyle yapsa.
muhtemelen akp li dinden beyni yanmış annedir. zaten böyle bir anneden çıkmak bile utanç olurdu. neyseki benim garip çilekeş anam demiyor. zaten dinle zehirlediler kadını işe gireyim onu amerikada tedavi ettireceğim.
güncel Önemli Başlıklar