bugün

tek adamlık ülkeyi daha ileriye götüreceği için evet..
beyinsizin tekiyim evet biliyorum, bunca insanın hakkını nasıl öderim bak onu bilmiyorum. banane! rte için evet dicem sanane! o iyi bir müslüman lider tmm mı! diyenler de vardır efenim.
(bkz: her evet şeyh sait ve arkadaşlarına fatihadır/#36100098)
Geri zekalıların hala rte nin değil, sistemin oylandığını anlayamadığı durum. Sizde bu iq seviyesi varken merak etmeyin, çoban gitmez baştan.
Başkanlık sistemini benimsemiyorum ülkem için de hayırlı olucagını düşünmüyorum . herhangi parti veya kuruluşa karşı bir harekat değil kişisel özgür düşüncemdir.
Çünkü ben bilmem Erdoğan bilir. Reis ne diyorsa o!
kılışdar hayır diyor. bir kere adam alevi. ayrıca avrupa'da üçüncü havaalanımızı kıskanıyor. daha büyüğünü yapacak teknolojileri yok ellaam çünkü. en büyüğünü biz yaptık. hem başkanlık o kadar süfer ki avrupa kendi geçemediği için bizim de geçmememizi istemiyor. yoksa onlar da çok istiyor başkanlığa geçip köprü falan yapmayı. demokrasilerde açılış yapılmıyor rahat rahat. üçüncü köprü çok güzel demiş miydim? konya'dan selamlar.
Hdp hayır diyor CHP hayır diyor pelsilvanya hayır diyor ne duruyorsun helva yapsana.
Liderim Barzani, o ne derse odur.
erdoğanın da, barzaninin de fetönün de lideri birdir abd.
Çünkü eşeğin zikinden dolayı.
Ben bir koyunum diyemeyen evet vermesin.. Gerçekçilik önemli.
erdoğan'ı seviyorum.