bugün

5.nesil ho$gelmi$ yazar.
sorularda hiç anlamını da verir. ''have you ever been nikaragua'' ''hiç nikaragua'da bulundun mu'' gibi.
motivasyon sıfırlayıcısıdır tam olarak.
mulkiyeli oldugunu ogrendigim yazar, hosgelmis sozluge ve renk katacagina inaniyorum.
iyi ki doğmuş yazardır.
dikkat yüksek seviyede spoiler içerir.

--spoiler--
Zira ermeniler türkler'i öldürmüş olabilir hatta tum turkleri ortadan kaldırmış bile olabilir ve boyle bile olsa buna soykırım denmez.
--spoiler--

gibi şuursuzca bir yazıyı neresiyle yazdığını merak ettiğim yazar.
cv'sini beyan etmiş yazardır, kutlarım kendisini. yeni bir akım olabilir bu açıkcası. gülümsemek evet.
mülkiyede bu ülkenin önemli sorunlarının ne şekilde tartışıldığını, öğretildiğini bilmeyen bünyelerin saldırdığı yazardır.

3 dönem aralıksız uluslar arası hukuk dersi verilen bir okulun öğrencisini, uluslar arası hukuk alanında yaptığı bir belirlemeden ötürü şuursuzlukla suçlamak ise başlı başına bir şuursuzluk örneğidir.
fazla çalışmaktan dertli kanımca üniversite yıllarını özlemiş bir aasuser abim..
fanatizmin karanlığında kendini kaybetmiş gibi görünen yazar.
(bkz: #4791385)
(bkz: yazarın çaylak olduğu an)
neden böyle demez hemen bir damga vurur insana.
aslında ilk başta çok kaba zannettiğim, beni çok yanıltan yazar... demiştim sözlük burada önyargılı ve sazan olmamayı öğrenmek gerek.... ever de bunlardan bir tanesi * süper zarif, içten, doğal yazar....
azrailcilik oynayan yazar.
beşinci nesil yazar. iyi okumalar, iyi oylamalar, iyi yazmalar. yardır !
benimle didişmeyi seven ama üzgünüm ki yenilecek olan yazardır, buradan ilan edilir. şaka bir yana, güzel bir beyindir. e siyasal mezunu, boru mu.
zeki ve ukala. bu ikisini öyle bir dengeliyor ki, muhteşem bir uyum çıkıyor ortaya.
kel olmayan müfettişlerin varlığını bana kanıtlayan güzide insan*.
kurtulamadığımdır.
aynı üniversitede oku, aynı üniversitede yüksek lisans yap, aynı öğrenci evinde ye, iç, sıç, aynı mesleği yap ve bütün bunlar yetmiyormuş gibi burda da karşına çıksın. yok arkadaş kaderden kaçamıyorum senden değil. ki kaçıp kurtulmak kimin umrunda. *
gönüllerimizde (bkz: cool ever) olarak kalacak yazarımızdır, ah birde son söylenecek şeyi ilk söylemese.
her ne kadar yazdıkları bir çok kişi tarafından anlaşılmasa da bir çok konuda doğru tespitlerinin olduğu ayrıca IQ sunun yüksek olduğunu düşündüğüm yazar.
(#9340858) entrysinde kendisini küçük gören birine güzel bir cevap* vermiş olan yazardır.
başarılı bir yazardır, adam gibi adamdır.
gelmiştir tezkeresi.
(#13876695) bu tespiti ile ne iş yaptığı merak edilen yazardır.
(#14133615) ile akıldan geçenleri söyleyen yazardır.