bugün

ev tutan üniversite öğrencisiyseniz 3 ay içinde kendi kendinize öğreneceğiniz tekniklerdir.
bir de kızın evine kendini attırma teknikleri var ki bu daha meşakatli iştir.
neden sen kızı eve atmıyorsun da kızın evine atlıyorsun dersen bekar evi mağlum o eve gelen kız bir daha aynı hatayı yapar mı? cevap veriyorum bence yapmaz.
kız istemediği sürece hangi teknik denenirse denensin işe yaramayacak tekniklerdir. yani diyeceğim şudur boşuna plan kroki yapmayın gidin efendi gibi sorun baktın olmadı başkasına sor kız mı kalmadı.*
(bkz: önüne geleni eve atmaya çalışmak) (bkz: kendi kendine ayar vermek)
merak ettirmek. yani evinizde ki herhangi bir şeyden ya da ev arkadaşlarınızla aranızda geçen ultra komik(!) hadiselerden ballandıra ballandıra bahsedin. öyle ki kız o ambiyansı yaşamak istesin. ''bizim eve gelen bir daha gitmek istemiyor o derece eğlenceli'' falan diyin. birkaç tane de yalancı şahit tutun ''evet evet'' desinler. zaten kız büyük ihtimalle ''ben de geleyim bir gün'' der...
armudun sapı üzümün çöpü diyerek hiçbir yeri begenmeyip kıza eve gidip kendi yemegimizi yapalım ardından kendi kahvemizi içelim şeklinde teklif götürmek. ** * *
adım adım abazan kardeşinizden,

1. kız göze kestirilir. vermeye meyilli ya da sizden hoşlanan bir kız olması faydanızadır. hanım hanım kızlarla uğraşmayın, zaman kaybeder ve rezil olduğunuzla kalırsınız; ayıp en başta. her neyse. kızı gözümüze kestirdik mi? tanıyor muyuz? tanımıyorsak tanışmalıyız elbette, onu başka bir dersimizde anlatacağız. tanıdığımız arkadaşı eve atmak için şöyle yöntemler denenebilir, hatta denenmelidir sırasıyla;

2. kıza salakmış gibi davranılır. "sen salaksın" demeyeceksiniz; siz salak ayaklarına yatacaksınız. saçmasapan şakalar yapın, kıza teyze diye hitap edin mesela, "x teyze" diyip nihaha falan diyin. sınırları zorlayın, saçmalayın. korkmayın, kaçmayacak. bu adım işi batırmak içindir. yani düşünün. 20 derece odadan çıkarın birini, 25 derece odaya koyun. fazla etki etmez. ama -20'den çıkarıp 25 dereceye koyun; honuna gorsunuz adamın. o hesap, kız afallayacak yani; saçmalamanın sebebi bu.

3. akabinde ciddileşilir. "salaksın diye öyle davranıştım, gayet normalim aslında" gibisinden laflar edilir; ama bunlar laf koymaya çalışırmış gibi söylenmemelidir. böyle yaparsanız laf sokmaya çalışan ilkokul çocuğu gibi gözükür olayı baştan kaybedersiniz. kızda bir hareketlenme fark ederseniz işe koyulmalısınızdır. yok davranışları aynıysa, yakınlaşıp muhabbet kurmanız gerekmektedir.

4. duruma göre kız bir yerlere çağırılır. okuldaysanız "ders bitiminde bul beni yavrum, takılalım biraz" gibisinden laflar edin; ne bileyim, duruma göre onu bir yerlere götürebilecek bir bahane bulun. telefonda yavşadınız diyelim, "kapıdayım aha, atla bakiyim" falan diyin. kız arkadaşınızsa ve bu kız üniversitedeyse "annem var gelemem" demeyecektir elbette. bir şekilde ikna edip dışarı çıkarın.

5. çıkardınız mı? çok güzeel. gezin, gezdirin; yedirin içirin kızı. bir şekilde eve çekmeyi deneyin sonra. zaten burdan sonra eve atmak zor değil, ama bir bahane olursa daha sağlam olur. mesela kolunu falan kesin kızın, pansuman yapıcam açılın diyip eve atın. yok ben o kadar hayvan değilim derseniz yağmurlu bir günü tercih edebilirsiniz. benim ev yakın gidelim, yağmur dinince dönersin diye kızı eve atabilirsiniz. yani bu evreden sonra kızı eve çağırmak kolaydır. dikkat edilmesi gereken husus şudur ki, kıza yiyecek gibi bakmamalısınız. niyetinizi evde belli edeceksiniz; artık kaçamayacağını anlayınca karşı koymayacaktır, hele ki öyle bir niyeti varsa. ama hiçbir zaman zorla yapmıyoruz, ı ıh. her neyseee... kız eve geldi...

6. içki ve sigaranız yok mu? hiç getirmeseydiniz kızı. hayır hayır, sarhoş edip atlamayacaksınız üzerine. içkiyi romantizm için kullanacaksınız. karşılıklı oturup taşşaklarınızı sere sere içecek, baksır atlet kalacak; sigaranızı tüttüreceksiniz. bu evreden sonra kız ya ay sapık diye cırlayarak evi terk edecek, ya da amacınıza ulaşacaksınız.

yok hacı ben bunları yapamam, başka yol bul derseniz ilintili olarak bakınız şu başlıktaki entryme,

(bkz: uyuyan insana tecavüz etmek)
(bkz: der meister)*
Boş evin ilk sıraya yerleştirilmesi gereken maddeler bütünü.
bu tekniklerde en onemli adim, once evdeki diger kizi caktirmadan evden uzaklastirmaktir. bir de kizlar kendileri gelmiyorlar mi zaten yahu? nedir bu cabalar?*
(bkz: ev alma komşu al)
bir gitar calma teknigi.
kız yolluysa, evin yolunu kendiliğinden bulacaktır, tekniğe gerek yok.
eve direkt olarak fırlatma yöntemi en güzeldir. zaman kaybetmeye gerek yok.
dil dökmeye de... gelen gelir!

teklif var,ısrar yok.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
söz konusu kız eğer üniversite öğrencisiyse ve sizinle aynı bölümde okuyorsa, zeki veya inek olmanızın çok yardımı dokunabilir bu konuda.

şöyle ki, kızla muhabbetlerinizde hep "ay ben bunu anlamadım bir türlü yaa sınava da kaç gün kaldı bak şurada" gibi cümleler kullanıyorsa, "tamam sen merak etme çıkışta gidelim bir yerlere anlatırım sana, hatta kalabalık mekanda çalışamam diyorsan gel evde de anlatırım" tarzı bir cümle genelde başarıya ulaşmanızı sağlar.

zaten böyle bir cümleden sonra "aa sen yalnız mı yaşıyosun?" tarzı bir muhabbet gelişmişse, başarı şansınız %80leri zorlar.
(bkz: gel bak sana ne göstercem)
* sana pul koleksiyonumu göstereyim mi? dir.
aşkım bence cinsellik romantizmin ve aşkın bir parçası. ben bu özelliği senle yaşamak istiyorum sadece senle.
ki insan olarak ikimizin bünyesinin de buna ihtiyacı var bilimsek bir şey bu.
gel bize gidelim.
sizi gerçekten seviyorsa gelicektir. yok gelmiyorsa o hiç sizin olmamıştır bırakın gitsin zaten.
edit:bunu söylemek zorundayım. bu anlattıklarımı lütfen hayvan fantezileriniz için değil sevipte sevişemediğiniz kız arkadaşınız için kullanın ricadır.
sevin sevişin romantizme can verin.
(bkz: eve kız atmak için annenin programını takip etmek)
ve daha sonra kadınlar özgür olmalıdır, onlar mal değildir, kapanmamalılar özgür olmalılar volume 2, din toplumların afyonudur bla bla..

kadınları mal yerine koyan kim acep? eve damacana mı atıyor, yoksa annesi gibi bir kadını mı belli değil.
ve evet bütün o kızlar potansiyel bir anne. ve siz zavallılar, annenize saygı duysanız bu kadar iğrençleşmezsiniz.
sonra da ananıza küfredildiğinde dünyaları yıkarsınız.
çelişki içerisinde zavallı yaşamlar, sadece dünya zevkine bağlı.. iğrenç.
amerikan güreşi teknikleri kullanılabilir belki. tut ve at... yok lan bu çok kaba oldu. ya kız ölürse, bu riski almaya değmez.
(bkz: en iyisi unut gitsin sözlük)
önce kız, ne kadar naif bir adam olduğunuza inandırılır. kızdan evinizin herhangi bir sorunu için yardım istenir; dekorasyon, mutfak vs... kızımız sizin yardıma muhtaçlığınız ve onun zevkine olan güveniniz için minnettar bir şekilde eve gelir. bundan sonrası kızın eve gelme amacını unutup unutmamasına ve sizin ataklarınıza bağlıdır.
eğer kızı eve atmaktaki maksadınız sadece evin içine kadar sokabilmiş olmaksa tamamdır, sonrası hainliğe girer ve bu da bizi ilgilendirmez...
* *
evin kapısı açılır kız kucağa alınır evin içine doğru fırlatılır.
evin kapısı açılır kızın ayağını önceden kenetlediğimiz ellerimizle hol istikametine doğru ittiririz.
Er kişi zekerini karşı cinsin tenasül uzvuna doğru yönlendirir. hafif bir sallanma hare... dur lan bu başkaydı.
abaza zat-ı muhteremlerin feyz almak için, yapılan tespitlerle faaliyete geçmek istemesidir.

(bkz: tespit yeteneğini geliştirme başlığı)