bugün

zor bir durumdur.

dün kuşum cemil bana geldi dedi abi yalnızlık canıma pat etti karı istiyom beni karaköy'e götür falan dedi yarıldım ya hiç kuşlar oraya gider mi mal dedim kuşlar için genelevi yaptıklarını düşünsenize muhaha zenci kuşlar çok vahşi olur bence ya, neyse işte ben de karar verdim kuşum cemil'e bir hatun bakmaya eminönü'ne gittim, babaannemin 3 aylığından yürüttüm bi miktar napıyım ya pederden istesem ağzıma çişini yapıp gülcek sonra aygır gibi o yüzden bu kötü yola düştüm, sonra gittim bi kuşçuya en ucuz kuşu verdiler bana bu iyi sevişiyo abi dedi kuşçu, çok mutlu oldum ya bana abi dedi, merak ettim kuş nasıl seivşiyo acaba diye böyle kafeste iyi incileyemedim salak salak hareketler yapıyodu beni miken yok mu ciiik diye bağırıyodu utanıyodum valla tramvayda herkes ayıpladı beni kuşa bunları mı öğrettin piç çocuk diye, eve gittiğimde cemil azgın bi su aygırı gibi üstüme atladı, aç hadi kafesi aç dedi, kafesi bi açtım bizim kuş çıktı cemil korktu kafamın arkasına sıçradı, abi naptın bu ne dedi, kuş da meğersem down sendromluymuş, aptalmış böyle zaten renginden şüphelenmiştim de çok gerizekalı çıktı ya hiç özürlü kuş mu olur annesiyle babası kardeş midir nedir tövbe ya.

kuş bu; http://www.thewallpapers....edia/380/muhabbet_kuu.jpg
eve kuşum aydın almış olmanız muhtemeldir.
(bkz: canına pat etmek)
(bkz: canına tak etmek)
(bkz: sekizinci nesil trollü)
--spoiler--
down sendromluymuş, aptalmış böyle zaten renginden şüphelenmiştim de çok gerizekalı çıktı ya hiç özürlü kuş mu olur annesiyle babası kardeş midir nedir tövbe ya.
--spoiler--

ezik mani seviyoruz. okuyoruz.. fakat ''dovn sendromunu'' ve ''zeka geriliğini'' mizahi yönde yazdığı yazılarında kullanmamasını beklerdim ondan umarım yanlışını anlar.
(bkz: eve alınan balığın özürlü çıkması)
hayvanların süs eşyası olarak görülmesi.
Can sıkan durum. Kafasını 180 derece çeviriyor, amuda kalkıyor, yemini yere falan döküyor. Olm özürlü müsün amk.