bugün

yeni dünya düzenine geçişle birlikte artık anlaşılan evden çalışmalar uzaktan eğitimler devam edecek peki bu yolda bize hangi yazılımlar eşlik edecek hangileri yarı yolda bırakacak? skype, zoom ve bip şu anda türkiye'de en yaygın olarak kullanılanlar. yeni dünya düzeni bu denli hızlı bi şekilde değişmeye devam ederse bakalım daha hangi uygulamalar hayatımıza en çok etki edecek?
skype kullaniyoruz, ancak bence cok kotu. katiliyorsun ses geliyor, ancak gitmiyor. goruntu bazen var bazen yok. zoom'un cok iyi oldugunu belirttiyor kullananlar. sahsi fikrimse cisco webex'in de gayet iyi oldugu yonunde. yanlis bilmiyorsam 90 gun boyunca ucretsiz.
biz de bip kullanıyoruz inanır mısınız baya iyi. görüntü kalitesi falan bayaa net, neredeyse hiç kopma yaşanmıyor. 10 kişiye kadar görüntülü konuşabiliyosunuz hem webten hem de mobilden
geçen hafta zoom denedik fena değildi. bu hafta bip kullanmaya geçtik görüntü daha net gibi geldi bana. deneye yanıla doğru uygulamayı bulucaz gibi. bipte şöyle bir şey varmış ama hattın turkcellse kotadan yemiyo
uygulamadn çok internet önemli. turknet kullanıyorum ben şahsen.