bugün

imkansıza yakındır.

çok büyük damıtım cihazları lazım kardeş siktir et. az iç.
kimyager olmayı özendiren aktivite. kokain üretip çok para kazanma hayallerim vardı gençliğimde. standartları düşündüm, kendi rakımı yapsam yeter.
elma üzüm gibi asidik meyvelerin çürümüşleri dahil ezilerek bir kaba (toprak ya da tahta fıçı olması tercih edilebilir) koyularak hava almayacak şekilde kapatılır.
sızdırmazlığın sağlanması açısından kenarları genellikle hamur kullanılarak kapatılmaktadır. daha kolay mayalanma işlemi için şeker ve maya ilave edilebilir ancak bu kaliteyi düşürmektedir. mayalanma işlemini müteakip bakır ya da cam borular vasıtası ile kaynaşan bu malzeme buharı bir başka kap içinde biriktirilmek sureti ile alkol elde edilebilir. borunun içinden geçen buharın sıvı hale geçebilmesi için borunun bir kısmının soğuk su içerisinden geçirilmesi de ayrıca hatırlatılır.
bulgaristan göçmeni biri bulunup tüm detaylarıyla öğrenilebilir.
bogma yapilmasi daha ideal olabilir.maliyeti daha az, sure daha kisadir.
son zamlardan sonra herkesin rakısını evde üretebilmesidir. bu işin uzmanı gagauz türkleridir onlara danışmak lazım.
http://kadin.nkfu.com/kim...nde-bulunan-maddeler/null

evet belki bir kadın sitesi ama neden kısrak sağılmasın.
çokta zor olmayan eylem. (bkz: üzüm rakısı)
http://www.youtube.com/watch?v=32yNC9QbSF0
ayarı kaçırıldığında o gözlere elveda demektir. ne gerek var? içeceksen git mekana iç. çok pahalıysa mekanlar büyük marketlerden al öyle iç. hayır neden böyle atraksiyona giriyorsunuz? sonra yok oram, yok buram...
evde rakı yapacağınıza işletim sistemi kurmayı düşünün lan azcık o zaman bir rakı fabrikası kuracak kadar paranız olur. çünkü rakı içerek para kazanamassınız yapsanız bile.
art arda üç bölüm breaking bad izlemenin verdiği hevestir.
2 kazana bakar.
3 kazana bakar. evet.
3 kazan 1 tencere ve 2 bardağa bakar.
görsel
gebereceğn.
imbik uydurmak lazım.
hatay bölgesinde sık olandır. sen milletti vergi diye sor sonra devlet zarara uğruyor de. komik. evet.
Macırların en acayip hobilerinden biri. Böyle birçok macır var ama en enteresan olanı Adam resmen bahçesindeki kulübeye tesisat kurmuş. Rakı-şarap ve evet viski bile yapıyor. Yalnız viski fenaydı bir yudum aldım ciğerim yandı ulan %85 alkolmü var ne var amk içemedim.
Bu zamlar adamı kimyager yapar.
(bkz: önünü görenin a*ına koyim Kör oldum abi)
evde zemzem den daha kolaydır, fakat alkolü daha düşüktür.
Rakı içen bir insan değilim ama hobi amaçlı üretmek isterdim. Breaking bad tarzı kimya labaratuvarım olsun öyle bilimsel bilimsel takılalım yani.
arkadaşım litre litre yapıyor ağzıma sürmedim.

zaten 50 kilo adamsın aq sana bir şey yapmıyor.ben içsem kesin yamulurum.

bak diyor çok güzel bir denesen diyor.yok dostum yok.