bugün

kısmeti kapalı olmasından dolayı bir türlü koca bulamayan bir kızın yaşadıklarıdır. bu tipler ikiye ayrılır:

(bkz: çalışmayan evde kalmış kız)
(bkz: çalışan evde kalmış kız)

çalışmayan evde kalmış kız a ev kızı denir ve standart donanımlara sahiptir. sabahtan akşama kadar ev işi sil süpür modunda takılır. genelde teknolojiden bihaberdir. haddini bilir, bir köşede oturur ve hiç bir zaman gelmeyecek olan kısmetini bekler durur.

çalışan evde kalmış kız ise tam bir baş belasına dönüşür. evde kalmışlığının vermiş olduğu acıyı başkalarından çıkartır. işyerindeki arkadaşları bu tiplerden köşe bucak kaçar. hele kobi sahibi ise allah yanında çalışanların yardımcısı olsun. bu kobi sahibi olan evde kalmış kızlar iş yeri sahibi olmalarının verdiği aylaklık ile gündüz boş vakitlerinde çeşitli sanal ortamlara takılırlar, sözlüklere gelirler. buralarda insanlara laf sokarlar. boylarından büyük laflar ederler. evde kalmış olmalarının acısını başka yazarlardan çıkartmaya çalışırlar. allah yardımcıları olsun denilendir.
önemli bir kısmı evde kalmışlığın ne olduğunu bazı kıt akıllılara anlatmakla geçen hayattır.

olum sen hayatta yapacak olduğun şeyleri 17 yaşında bitirmiş, ondan sonra tek gayen evlenmek olmuş olabiliir, bunun üzerinden 7-8 sene geçtikten sonra evlenmiş olunca da başarılı hissetmiş olabilirsin kendini, normal, msn avatarına son model bmw koyan insandan daha büyük bir hayatsal başarı beklemiyorum zaten. ama bak hayat senin yaşadığından ibaret değil, eğitim, kişisel gelişim, akademik kariyer falan diye şeyler var , vallaha... yaz bunnarı bi kenara araştırıp entiri konusu yaparsın sonra. yani kimisinin ya ben artık evleneyim dediği yaş her zaman 17 değildir bebeğim, zira okul bittiğinde zaten 25 yaş bitmiş oluyor. yani bu hesapla nerden baksan benim daha 6 senem var. gibi.
Erkekler tuvaletinden gelen tazyikli akan musluk sesi sonrası açılan tuvalet kapısından çıkan adamla karşı karşıya geldiğimde, ilerleyen zamanla birlikte isteklerimde ve beklentilerimde ne derece sadeleşme yaşadığımı idrak ediyorum. Geniş omuzlu, muhteşem çeneli, 1.90 boyunda, gülümsediği zaman, aralarında güneş vurduğunda kızıl ve beyaz parlayan teller barındıran kirli sakalı içinden yanaklarında çukurlar oluşturabilecek güçte gamzelere sahip yağız delikanlı beklentisi, "tuvaletten çıkarken ellerini yıkasın yeter"e dönüyormuş otuza yaklaşınca meğer... insan manyak gibi, karşıdaki tuvaletten gelen musluk sesini duyup, kim acaba masamdaki mouse'u kullanırsa beni tedirginliğe ve tiksintiye sürüklemeyecek, hayatım boyunca güvenebileceğim potansiyeldeki erkek diye çıkışına yetişip görebilmek için yaka paça kendini tuvaletten dışarı atar mı yahu? işte böyle bir hayattır özetle.

http://kermitiye.blogspot...hayallerimdeki-erkek.html
Öğlene kadar uyu, akşama kadar film izle. Sonra yine uyu.