bugün

sezonu açılmıştır.
tam çıplak dolaşmaktan bir kademe önceki durumdur.
zaten dar giyinen bir insan olmadığım için çok farketmez; ama hava alması bakımından tabiki 10 numara fantezidir (bkz: sal aşağı)
(bkz: 2011-2012 boxer defilesi)
kadınlarda şahane görüntülere sebep olur.*
görsel
oturuş pozisyonuna dikkat edilmeli. heran süprizlerle karşılaşıla bilir.
yaz, kış farkmetmeyecek şekilde, ne olursa olsun rahatlığın dik alasıdır, dibidir, candır.
birde kimse yoksa evde değmesin keyfimize.
bir evde çıplak dolaşmak değildir.
ayrı bir rahatlıktır.
billurların birbirine çarpması demektir.
etek giyen kızları anlamaktır.
şu sıcak yaz günlerinde yapılacak olaydır. bir de çıplak gezmek vardır. onun keyfi ayrıdır. (bkz: üryan gezmek)
iskoç erkeklerine özendiğim tek andır. bizde bayramlarda etek giysek ya.
hiç bir kızı ırgalamaz. hayır size ne yani, kendimi belki öyle iyi hissediyorum rahat hissediyorum. illa karılarımız için mi giyincez boxerlarımızı. evde odada , şöyle yayıla yayıla yatamıcak mıyım şu sıcak yaz günlerinde. ne kadar kezbansınız yha. ***
ani bir misafir ziyaretinde kapana kısılmaktır. abim boxer ile sahur yapar boxer ile iftar yapar amk.
her yaz kesintisiz yaptığım hede. çünkü yalnız yaşamak bunu gerektirir.
erkekler için bir serinleme yöntemidir.
tek başına olunca büyük bir keyif verir.
bir üst versiyonu için (bkz: evde kimse yokken kapı açık sıçmak)
hava çok sıcak olmadıkça yapmadığım eylem. nedense rahatsız hissettirir. bi de bunun çıplak gezen versiyonları var ki hiç sorma.
Çok rahattır.insanlar görmesin diye sarılıp sıkılıp suyu çıkarılan miniğin gezmeye çıkarılmasıdır.
Boxera göre değişir çizgili iğrenç bir boxersa giyme kimsenin göz zevkini bozmayin.
vücudu düzgün olanların her daim yapması gereken eylem.
götü büyük olan erkek yapmasın dediğim eylem.
Ben kendimi bildim bileli böyle dururum.
inanın çok rahat oluyor.
Önünüzde bi şey sallanıp sizi azıcık rahatsız edebilir, aldırmayın siz ona zaten o vücudun en özerk yeri.
evde kimse olmadığı için sık sık yaptığım harekettir. çok keyiflidir.