bugün

ilk başlarda her şey normal başlamıştır. tanışılır aynı eve geçilir. yenilir , içilir, sohbetler edilir, gezilir, tozulur. her şey normal gözükür. fakat; arkadaşın zamanla normal olmayan bazı davranışlarının farkına varılır. spor olarak, otobüs duraklarını uçan tekmelerle parçalamayı seven bu arkadaşın ; en büyük hobileri salonun ortasında kolonya ile yangın çıkarmak ; evin içinde saatlerce mınçıka sallamak vardır.. hiç bişey yapamassa bu insan, balkondan sebze meyve fırlatır. iki seçenek vardır.ya bu insanla aynı evde oturmaya devam edilecektir, yada ayrılanacaktır..!?
tez zamanda sizin de manyaklaşmanıza sebep olacak önceden tahmin edilemeyen hadise. insan ev arkadaşı seçmeden önce manyak olup olmadığını anlayamıyor tabii.
evde oturmuş çekirdek çay ve vcd film eşliğinde kafa dinlemeye karar vermişsinizdir.film Gladyatör'dür. son dövüş sahnesi de bittiğinde odanın sahibi olan lavuk 's.ktirin gidin la uyuyacam ben' diyerek sizden müsade ister. manyak ev arkadaşınız ise ne yapar. filmden etkilenmiş olmanın ve filmin baş karakterini çektiği acıların da verdiği duygular ile maximuuuuusssss diye höykürerek arkadaşının üstüne atlar. altta kalanın canı çıkar. daha sonra bu olay eve gelen misafirlere,komşulara,eve yeni gelen ev arkadaşına da uygulanır.

ayrıca

(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: maximus)
(bkz: bosna hersek)
(bkz: öğrenci evi)
-abi dünyayı ele geçirmek istiyorum ben...
-manyak mısın lan, nereden çıktı bu şimdi?
-abi şu hale baksana, aidattı,elektrikti herşeye bi yığın para ödüyoruz, eziliyoruz...ben de ezmek istiyorum lan!
-ya senin yarın diferansiyel sınavın var abicim, git çalışsana...
-dünyayı ele geçirsem olmaz ama sınav falan...
-bi siktir git!
(bkz: ev arkadaşınızın jackass ekibinden olması)
(bkz: jackass ekibinin fear factor a katılması)
(bkz: fear factor un sizin evde çekilmesi)
(bkz: kutupsal form)
kapıyı açmıyorum diye kapının altından kız kaçıran atmaya çalışan bir manyakla ev arkadaşı olmuştum. çok eğlenceli zamanlar geçirdiğim gibi kabuslarım da olmuştu.
(bkz: yurttaki oda arkadaşının manyak olması)
güncel Önemli Başlıklar