bugün

insanın ömrümden ömür götüren durumdur.açarken için deki büskivi ezilir büzülür yediğinize yemediğinize bin pişman olursunuz.daha hemencik açılan eti puf ambalajına rastlamadım.

(bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)

edit:aha açıldı!!
sivri kenarın tırnağa girmesi.
yanınızda kesici bir alet taşımıyorsanız eğer;

2. bir eti puf'un köşesinden yardım almak gerekir.
ambalajın köşesindeki açma yerinden bir nebze olsun bu sıkıntı aşılabilir. fakat eti puf çakması gıdalarda bu söz konusu bile değildir. kati suretle açılmaz. ancak delici bir alet yardımıyla ulaşılır içerdeki ufacık püstüğüte. küçükken misafirliğe gelen teyzeler verirdi elime dandirik puflardan. hafızamda yer edinmiş.
insanoğlunun, plastikle imtihanı.
2 adet eti puf alınması ile yaşanmayacak olan sıkıntıdır. eti pufu yine eti puf açar.*
bir eti puf pakedinin köşesini diğerinin alt kısmına saplamak suretiyle hiç bir ekşına gerek kalmadan rahatlıkla puf açılır, lüpletilir.

(bkz: afiyet olsun)
dişi kullanarak giderilmeye çalışan zorluktur efendim.
eti puf'un yıllardır popülaritesini korumasına yardımcı olmuş olaydır.
ayrı bir sıkıntıdır. fakat eti pufunuz bittikten sonra ambalajını köşelerinden iki baş parmağınızla tutup içine üflemek suretiyle pervane gibi döndürmenin keyfi paha biçilemezdir.
bıçakla delerek sorunu hallettiğim durumdur.başta açmaya yeltenip hayal kırıklığına düşmüyor değilim.
herhangi bir delici aleti tam ortasına saklamak en kolay çözümdür. *
açtıktan sonraki o marshmellowun tadına varmak isteğiyle verilen büyük çaba.
başka bi etipuf varsa onun kenarıyla açılabilir.son paketi napıcaz derseniz onuda açık paketlerin kenarlarıyla açmak en güzeli.
bir kere de alıp açıp ağzıma atasım var şu tatlı küçük şeyi.