bugün

10 numara gofret...

Hayatımda ilk defa bir gofretin bağımlısı oldum...
efsane bir şey yapmışlar, ülker çikolatalı gofret misali efsane olur, sevmeyen kalmaz. daha da geliştirirler. yeruk yeruk yeruk da yeruk. çaylanda çok güzel gidiyor ya.
pek bi libidolu olmuş bu.
(bkz: subliminal mesaj)
inanılmaz lezzetli ama kalori bombası bir gofret. Arasında fıstık ezmesi var ve gofret kalınlığından fazla.

Bence hiç girişmeyin kızlar. Tadını alınca kalorisini siklemeyebilirsiniz.
ben bunun için 30km yol gittim acımadan , o derece yenilesi.
Tadı oldukça Güzel olan çikolatalı yassı şekle sahip gofret.
(bkz: nur yerlitaş)..

eti bidolu.. bi dolu ki sorma gitsin..
öğün niyetine yenmesi gereken gofret.

o ne biçim kalori miktarı olm.
Tadına bakmak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım güzel görüntülü bisküvi çok yenilesi mmm.
eti'nin en iyi ürünlerinden biridir. evet.
kaç kalori olduğu merak konusdur.
100 gramında 531 kcal vardır. Gofret 36 gram.
harika bir lezzet.
yer fıstık parçacıklı olanı şahane. hoşbeş filan hikaye bunun yanında. keşke hoşbeş gibi büyük paketleri olsa.

görsel
dünyanın en güzel gofreti açık ve net.
Fındık kremalı olanını sevmediğim kakaolusuna ise bağımlı olduğum harika gofret. Kremaya doyuyorsunuz gerçekten. Eti benim için bu ürünle ne kadar muhteşem bi ar-ge ekibi olduğunu ortaya koymuştur o derece güzel. Sevenlere yiyenlere afiyet bal olsun, löp löp et olsun. *
ulan zaten pahalıydı. şimdi daha da pahalı yapmışlar. 36 gram gofret 1 tl olur mu lan?

yapacağınız işi sikeyim. bir zevkimiz vardı onu da çok gördünüz. yemiyorum artık.
eti yapar da kötü mü yapar.. dediğim harika lezzet ama kalori oranı ciddi anlamda tehlikeli. light çıkana kadar bir daha almayı düşünmüyorum.
içeriği kimya laboratuvarı gibi madde. tavsiye edilmez. kanserojen.
Sevdiğimin sevdiğinden.