bugün

En güzel halley çeşidi.
görsel
Kırmızı meyvelisi orgazm yaşatır.
güzel reklamı bulmuş sonunda.

yine geldi sevdicek. benim o isteyecek, vermeyince küsecek, çok da tın tın sevdiğim.
Alemdeki en kral bisküvidir. Paketi 1 TL'dir uzun zamandır da zamlanmamıştır. Fakat Son zamanlarda paketten bir tane benimoyu eksilttiler. Her gün yiyorum ben bundan benden kaçar mı lan? Geri koyun o bir tane bemimoyu olay çıkartırım.

#benimoyasahipçık #faşisteti
tadına doyum olmayan bisküvi.
Sınıf ortamında yenmesi sakıncalıdır. kalmaz size.
reklamlarındaki orospu çocukları yüzünden yemediğimiz aburcubur. bak sinirlendim yine.
0.99 tl dir. yanlis bilgi vermeyelim...
1 liradır ve herkesten üstündür.
görsel
reklamı kadar kötü değil diyebileceğim hatta ve hatta çok beğendiğim üründür. tüketmekten sıkılmayacağım sayılı ürünlerdendir.
reklamının saçma, oynayan erkeğinde 1 lira verip alamadığı, türlü şebeklikler yapıp ulaşmaya çalıştığı göz bebeğimiz etinin atıştırmalık ürünü.
ilk bakışta et benimi o diye okuyup milan deplasmanında kaka'dan çalım yiyen ümit özat gibi kalakaldığım başlık olmuştur. ilk entry'i okuyup anlamlandırdıktan sonra hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum.

eti'nin çıkarmış olduğu atıştırmalık marshmallow.*
Her nekadar eti cin kadar guzel olmasada, cogunlukla abi evlerinde cayli sohbetlerde eksiklik gostermeyen, iki biskuvi arasinda marshmelon olan ve cikolata kapli atistirmalik.
maddi olarak ucuz ama manevi olarak paha biçilemez olan, atıştırmacık. arkadaşlarım doğum günü pastam olarak kullanır.
çikolota kaplı bisküvi, enfes tadı vardır. Reklam filminde oynayan renkli gözlü kızın adını hatırlamaya çalışıyorum. Bilen bir mesaj atsın. kafayı yemek üzereyim.
reklamları sayesinde kendinden soğutan etinin ürünü.
adam bir tane alabilmek için koltuğun tepesinden düşüyor. bu kadar zahmete gireceğine git kendine bi' koli al bir hafta ye. mis.
en yakın bim ne kadar uzakta olabilir ki?
şu aralar bağımlısı olduğum atıştırmalık. *
olağanüstü bir eti lezzeti. ikiye ayırarak yemesi çok zevklidir.
çayla birlikte yenilmesi servis önerisidir. şaka lan benim önerimdir. çok subjektif olmasın diye öyle dedim başta.
final gecelerinde iyi giden yiyecek.
rulokattan sonra hoşuma giden bisküvicik.insanın yedikçe yiyesi geliyor. *
basit bi reklamı vardır ama eti cin öyle midir değildir..
çocukları benim o diyorsam benim o repliğiyle bencilliğe sürükleyen bisküvidir. ne diyonuz lan.
süper ötesi bisküvi. ayrıca (bkz: benim o diyorsam benim o)