bugün

alt dudağına estetik yaptırdıktan bir süre sonra dudağı çürüyen kızın başına gelenlerdir.

https://www.hurriyet.com....gim-curudu-dustu-41398566

iyi ki başka yerlerine de yaptırmamış. kaşına gözüne falan yani.
Yazık olmuş.. eldeki dudaktan da olmuş..
Yazık olmuş kızdır. Kendinizi olduğunuz gibi sevin. Valla halimize ne kadar şükretsek azdır.
şepmiş şeker olmus.
inanin hic uzulmedim.
Doğallık kazanacak!
Bir kere başarısız bir operasyon geçirmiş son zaten. Hadi düzelttirmeye gittin anladık, hazır yağ almışken dudağa da dolgu yapalım diye düşünmek nedir?

Kaşınmış.
insan vücuduna yapılan her müdahale tehlikeli ve risklidir. bir yanda milyonlarca yıllık, deneme yanılma yoluyla ilerleyen evrim, öbür yanda geçmişi sadece on yıllara dayalı bir bilim: estetik cerrahi. seçim sizin!
zaruri ve hayati olmadığı sürece estetik ameliyat (ki buna sünnet de dahildir) gereksizdir.
çok çok çirkinleşmiş bir kadının başına gelendir.
"kız" nerden çıktı bilmiyorum. kadın, 41 yaşında çocuk annesiymiş üstelik!
Keşke kadınlar dış görünüşüne önem verdikleri kadar kendileri için yapacakları bu ve benzeri işlerde bira bilgi sahibi olmaya da önem verseler. Sen nasıl bir geri kafalısın?
Bu estetik merakı günden güne hastalık oldu iyice artık. Bir insanın zaruret (kaza yüz nakli v.s.) yokken estetik (burun inceltme de dahil) olması haramdır. Asla caiz değildir. Allahın yarattığı Fıtratını değiştirenler için (dövme de aynı) lanet ikazı var. Ama kimin umurunda. Ondan sonra da çarpılıyorlar böyle işte. Dertsiz başına dert açıyor. Kardeş, Fabrika ayarlarıyla oynama..
Kendinizle derdiniz ne anlamıyorum ki. Bir de gencecik.
kadın, başına gelen doktor hatası ve ihmali sonucu bir uzvunu kaybediyor.
estetik gerekçe ile bu işlemi yaptırdığı için kadın mallık, gerizekalılık ve benzer şeylerle suçlanıyor.

sahiden çook ilginç.
bir başka başlıkta da bakımsız, çirkin kadın falan diye yerin dibine bir başka kadını sokarsınız. doğallık kazanıcakmış!
merdiven alti estetikcisine gidersen boyle olur iste.
hayatında "dudak payı" gibi bir kavramı yok artık.
çayı bardağa silme doldurabilir.
Neden ise bu durumlara üzülmüyorum.
Yazık vah tüh diyecek kadar da aptal değilim.

Allah mı dersiniz, Zeus mu dersiniz, Odin mi dersiniz, doğa evrim yaşam mı ne dersiniz deyin; bize verilen en büyük nimet akıldır.
Zaman mekan içinde canlı olan her şeyin bir sonu vardır.
Eskime çürüme (aslında yok olma bozulma değil, başka bir foruma dönüşme) kaçınılmaz.

ille de bir şeyi korumak kurtarmak istiyorsan beyin nakli yaptır.
Bak bunu anlarım, götümle gülsem bile aklın kıymetini bildiğine saygı duyar eleştirmem.

Aslında zombiye dönen böyle kadınlara çıkıp 3-5 hemcinsi "aaay böyle çok sıradışı olmuşsun, hem bu trend moda, sana da yakışmış" dese ve biraz da reklam magazinde konu işlense kadın milleti bu sefer neden beni zombiye benzetmedin diye doktorun yakasına yapışır.

Estetik cerrahi sonunda duvar gibi ifadesiz mimiksiz sfenks gibi gülme özürlü robot suratları gördükçe kadınlarda bu genetik kusuru daha anlıyorum.
Hepsi bir birine benzemeye çalışıyor.

Bir ara yüzünde ben olması moda olmuştu. Cindy Crawford sayesinde "ühü ühü ben güzel değilim" diye aynaya bakıp benini görüp ağlayan kezbanların nesli tükenmişti.
Sağlık açısından riskli olan ben aldırma tartışmaları bitmiş neredeyse ben yaptırma-oluşturma tartışmaları olacaktı.
Şükür ki kozmetik sanayi sahte ben ile işi kurtarmıştı.

Bu zavallılık olarak (akılsızlığın kibarcası) açıklanacak durumlar Dünya'nın her yerinde yaşanıyor.
Din kültür kimlik toplum coğrafya fark etmiyor.
Konuya cinsiyet güzellik tıp Kanuni olma ticaret vb açısından değil de zeka ve genetik yapı olarak yaklaşım gösterirseniz gerçeği anlarsınız.
herkeste aynı dudak ve burundan var.
sosyal medyanın kadınlar üzerindeki güzellik algısının kötü bir şekilde de bitebileceğine çok iyi bir örnektir bu.
kadınlar vücutlarına bir müdahale yaptırırken daha detaycı olmalıdır, önce sağlığını düşünmelidir.
özellikle 25 yaşına kadar olan kızların bu haberden ders alması gerek.