bugün

deli galiba. bu deli o "ooo yes crazy maan" tarzı değil bildiğin deli.
erkek düşmanı feminik dişi yazar. erkekler olmasaydı sen olmazdın bee.
erkekler senin portakalda vitamin olmanın baş sebebidir. yazık. evet.
Bir yazar.

görsel
Bir dağ köyü mezarlığında yalnız kaldığında korkudan gördüğü ilk erkeğe sımsıkı sarılacak yazar.
görsel
donuz konusundaki fikirlerini kırıcı biçimde dile getirmesine katılmadığım ancak şu an için donuza eklemeyeceğim değerli yazar. farklı görüşe saygım var ama bu görüşü kırıcı biçimde dile getirmeye karşıyım. umarım donuz listeme dahil olmaz kendisi. saygılar...
Bir akşam evine uğrayıp kendi elleriyle yaptığı tırşıktan tadacağım yazar.
mehpara balparmak.
lezzet kraliçesi.
kendisine gösterilen aşırı ilgi sebebiyle şirazesi hafiften kayan yazar.

bak essy, gittiğin yol yol değil. böyle sözlükte eksene alınan nice hamferdi yazar bu yolda telef oldu. az sakin ol. sabahları elini yüzünü yıka. her gün o batlıcanlı şeyi yeme.

şaka lan şaka. banane amk. yardir gitsin. evet.

aslında şaka degildi bir kısmı.

şakaydı.

not: değildi.
Entrysinden çok nickaltını gördüğüm artı oy vermekten çekinmediğim yazardır. Takipçi listemdede halen bulunmaktadır. iyi yazmalar kendisine.
Açık eksi veriyor. Ah seni. Evet.
bana aşık olan yazar. yeter bırak peşimi ya allah allah..
Yaaaa ne demek erkekler gahrolmasın?

görsel

Sizene lan yalaklar. Rahatsızsanız yallah silik olun. Dünkü Veletler gelip eleştiriyor ya beni bir kahkaha tutuyor.
Abla diceksiniz.

Bir yazar. Hanımefendi duruşuyla dikkat çekeninden.

Edit: gündem olmamdan rahatsız olup da beni gündeme taşıyan olmak da ayrı ironi.
Tabii eleştirmeden duramazsınız.
Uplatmayın lan.
Eleştirin de artı alın. Yallah.
son hallerinden hoşlanmadığım yazar. çünkü doz önemli. sen herkese ilgi meraklısı diyeceksin, en ufak eleştiride erkeklerden takdir görmek için hemcinslerinize gömüyorsunuz suçlamasında bulunacaksın ama her yerde olacaksın. yoo dostum bu haksızlık.

zeki ve eğlenceli mi? kesinlikle. fakat çizdiği profile bakmadan başkalarını eleştirmesi, tahammülsüzlüğü kötü. diyeceklerim bu kadar hakim bey!
görsel
Haklıyken çok haklı, haksızken de çok haksız uçlarda bir yazar. Zaten ya çok seveni var ya da çok nefret edeni.

Kendisini akrep burcu olarak tahmin ediyorum.

Edit: yengeçmiş. Yaklaştım. Hala mı inanmazsanız astrolojiye akıl sahipleri?
görsel
mahallede erkeklerle futbol oynayan kızlardan biri. büyüdü, genç kız oldu. geçen gün gördüm çamaşır asıyordu balkonda yemenisi omzuna düşmüştü...
1 temmuz doğumlu yazar. Heyecanla bekliyorum doğum gününü, ona bir sürprizim var.
bende 31 temmuzluyum ne olmuş yani yazarı.
aklı başında adamın dibi, adam gibi adam diyorlar, tanımam etmem iyi yazmalar dilerim.
görsel
ulan tek takipçim tırşıktı o da çaylak mı olmuş? direniyorum acılarına dünyaaaaaaaaaaaa zamansız olsada..
Açtığı başlıkta kendi nükteli tanımına tezat entryleri beğenerek şahsen sempatimi kazanmıştır. Belki ayar vermelik bir beğenidir ama otomatik eksi oylayan kompleksli siboplardan daha manidar olduğu kesindir. Yoksa tanımam kendisini.
Neden çaylak olduğunu anlayamadığım sözlüğün en karizmatik iki dişil yazarından biridir.

Gelen geçen sataşmasına rağmen çizgisini hiç bozmamış hep kuuul kalmıştır.

Döneceğin günü halatla çekiyorum.