bugün

Sır, gizem demek. sarmasını bilene.
satanı yaşatan, tiryakisi olanın ise hayatını karartan madde.
ismini görünce titreme getirten mikemmel ot.

tüm malımı yiyen ottur aynı zamanda.
arkadaşlar narkotiktenim.

hjani burda karıya kıza hava babında şöyle içtim böyle tribe girdim diyosunuz ya, bilin ki sizi ciddiye almadığımızdan kapınıza dayanmıyoruz. adresinizden kullandığınız numaraya kadar her şeye ulaşabiliyoruz. "ama yeeaaa ben sözlüğe bilgilerimi vermedim ki" demeyin ergen ergen.

ulan ipnizden uydunuza kadar elimizde mal mısınız?

bikaç güne silerim. akıllı olun ergenlik, mallık, şahane aptallık yapmayın ankaradaysanız bizzat ben paketlerim.
3 gün önce ankaraya gelmeden hemen önce kuş tepeden 200 tl lik mal aldım. Bu bana 1 hafta yeter dememe kalmadı ki ertesi gün bitti amk mereti , arkadaşlar paranız varsa için , yoksa bok için.
daha 7. sınıfa gittiğim zamanlarda 20 li yaşlarda tanıdığımızla bahçede otururken elleri titreyerek sigara içine esrar sarışını gördüm. o gün anladım nasıl berbat bir şey olduğunu ve hayatım boyunca uzak durdum ve durucam böyle kötü alışkanlıklardan.

bir insan kendine bunu nasıl yapabilir anlayamıyorum. dünya her şeye rağmen o kadar kötü değil.
Afgan olanı makbüldür.
Çok kral bişi ya.
Bi çekmişiz of nasıl cooluz, nasıl marjinaliz anlatamam.
Ahahaha amk feci çılgın bir o kadar da manita dürtücü.
Ama bir yandan da dertli entelektüel sayılırız. Lakin elitist bir dert.
Avamsı değil tabisi.
Bence deneyin çok şukulella bişe.
Ooo herkes keş olmuş.
böyle sanki beş dakika içinde on bira içmiş gibi hissediyorsun kendini diyorlar. ben değil lan bir arkadaş.
ben sarhoş değilim memur bey sokaklar zikzak.
imparatorlar cigaralarından babacasına çektikleri dumanı üflerken, Adam Mickiewicz'in şair ruhu dumana asılıp, 100 yıllık müzesinden kalkarak, kilisenin istavrozuna kondu… Ağır ablalar esrarı daha kallavi götürmek için zıvanalar hazırlamaktaydı.
görsel
içmeyi beceremediğim uyuşturucu madde.

sigara içmiyor oluşumdan dolayı beni etkilemedi. 3 kapak vurduk, tık yok.

bong 2 kere çektik. yine olmadı.

içenler, çok da zararlı olmadığını söyler.

içenleri izlemesi, mallaşmalarını izlemesi çok zevklidir.

ama pahalı. bu yüzden gençlerimiz malesef bonz'a yönetiliyor. yapmayın.
esrar aldık mı?!

edit: narkotik baskın yaptı.
lisede esra isimli kız arkadaşıma taktığım takma isimdir.
''Sen zıvanadan çıktın artık'' deyimini doğuran bitkidir.
(bkz: narkotik avi)
yok alim yaparmış da yok teyp yaparmışta yok bokmuş da püsürmüş de. ulan derler adama sen kaç sene içtin de böyle konuşuyosun diye. sizi alim falan yapmaz bunu kalabalık ortamda da tek başına da çok uzun süre içmiş biri olarak söylüyorum. zihin açar evet bunu tek başına yaşadığınız bi evde tek başınıza bir kaç ay sürekli içerseniz anlarsınız. toplu ortamda da anlamanız için neyin ne olduğunu, diğerlerinden daha dayanıklı olmanız lazım ki bunu görebilesiniz. anlarsınız zaten kimsenin alim falan olmadığını. bu meret bi anda bilgileri kafana yüklemiyo yani bilmediğin bir konuda konuşabilesin.
bir çok yararı ispatlanmış fakat siyasi politikalar ve ekonomik çıkarlar yüzünden satışı yasak olan ve belki de türkiyede hiç yasal olamayacak bitkidir.
ağır sigaradır. uyuşturucu denemez..
Yararlı olduğu söylenen uyuşturucu. Ben demiyorum internette yazıyor.
Sır, gizem.
görsel

(şunu yapmayayım diyorum, olmuyor.)
Bir zamanların yasal otu. Sonradan kendini çok bozdu, yasakladılar. ilerde eski günlerine donecektir birgun.
Üretiminden terör örgütlerinin yüksek oranda pay aldığı, üretimini engellemek için yapılan kalekokun inşaatının engellendiği, karayollarının kapatıldığı ot.

Az biraz milli kaygıların varsa bu Yüzden içme.

Bunu rutin olarak kullandığını bildiğim 30 YAŞ üstü pek çok kişinin özürlü çocuğu var.

Ölene kadar canından bir parçaya bakıp vicdan azabı duymak istemiyorsan içme.

Bunu bulmak için aşağılık insanların ağız kokusunu çekeceksin. Çok zor şartlarda kazandığın parayı avucuna sayacaksın ve pislik yuvası bir yerde bu boku içeceksin.

Etrafında esrar içenlere bak. Hemen hepsi kendine bile faydasız insanlar. Bu Kişilerin 5 yıl sonraki hallerini düşün sence mutlu bir evlilikleri olabilecek mi?

Eğer bir kere bile kullanmaya kararlıysan artık kullanma diye Israr etmeyeceğim yok kullanmayı düşünmüyorsan bilmeni istediğim bir şey var.

Belli bir miktarın Üzerindeki uyuşturucuyu ihbar edip yakalatırsan devlet sana uyuşturucunun Yarısı değerinde para ödülü veriyor. Üstelik kimliğin gizli kalıyor. Mahkeme ve savcı bile ihbarcının Kimliğini bilmiyor.

(bkz: uyuşturucu ihbar edene para ödülü verilmesi)