bugün

yahu ihbar etsinler ne olacak? savcılıktan izinle gelsin arasın bir sikim bulamayınca savcılığa nasıl bir dilekçe verecek?

ayrıca adam belki amsterdamda yaşıyor da anlatıyor nereden biliyorsunuz?

herkes de hukukcu amk memleketinde he…

esrar güzel bir madde bence ama abartmamak lazım. abartılı esrar kullanımının sonu üşengeçlik ve asosyalliktir.
işin narkotik boyutunu satıcı/torbacı içici arası ilintiyi hesap etmeden yazıyorsunuz. Ya ihbar olarak kabul edilirse? Yapmayın etmeyin iyiye örnek olun güzele ışık tutun.
ilgili madde ile ilgili özlediğim tek şey ayı gibi yemek yedirtmesi ve ekmek arası tuz yesen bile pirzolaya 10 bastığını hissettirme hadesidir...
34 yaşında bir abimiz olarak söyleyeceğim tek şey zayıf adamlar bağımlı olur, güçlü olanlar keyif alır.

içiyorsanız keyif alın, bağımlılık kötü birseydir. Ben hergün içen biriydim belli bir yerden sonra keyif vermiyor. 15/20 günde bir içmek iyidir. Fazlasında gözünüz olmasın, sonu yok.
34 yaşında bir abimiz olarak söyleyeceğim tek şey zayıf adamlar bağımlı olur, güçlü olanlar keyif alır.

içiyorsanız keyif alın, bağımlılık kötü birseydir. Ben hergün içen biriydim belli bir yerden sonra keyif vermiyor. 15/20 günde bir içmek iyidir. Fazlasında gözünüz olmasın, sonu yok.
Arapça sır kelimesinin çoğulu şüphesiz..
fiyatı nedir bu meretin.
görsel
görsel
"esrar perdesi" deriz. aslında sırlar demek..
Zıkkım alkolden daha zararsız.
Özenilecek bir yanı olmayan madde. Ergenlikte Bir kere denemiştim üç saat kalp çarpıntısı yapmıştı. Iyiki de öyle yapmış. Bir daha da ağzıma sürmedim. Düşündüm de öldüredebilirmiş. Çok güçlü bir çarpıntıydı.
sürekli güldüren kafa yapar. valla en son 99da 3 yaşındayken böyle gülmüştüm.
görsel
türkiye'de de çok yaygın maalesef. sosyal problemlerimiz de en az deprem, sel kadar tehlikeli hale geldi maalesef.
hollanda'da legal olan madde.
yasal değilse yasallaşmalı.
ağzımı sürmem allah göstermesin.
Sesteş bir sözcük.
dök böyle günahlarını da ismet kardeş ulu orta, ifşa et kendini millete.
sakın pişman olup tövbe etme.
gizem, sır.
ilk defa 17 yaşımda. baya güzeldi.
bazen paranoyak ta ediyor.
rahatlatıyor.
uzun sureli kullanimi anı hafiza yitimine yol acar.

icmeyin su boku iciyorsaniz da ayda 1 cok keyifliyken.

noronlarin uzerinde etkisinin oldugunu dusunuyorum bu kadar etkili bir sey sadece ictin bitti degil kesinlikle bir ariza birakiyordur.
güncel Önemli Başlıklar