bugün

farklı kafalar yaşamaktan çekinmeyen kızdır. genellikle güvendiği insanların bulunduğu ortamlarda içer. kezbanlık yapabilecek kızlar olduğu gibi tam tersi içince o kafayı dolu dolu yaşayıp kendi haline çekilen, kafasını açan insanlardan uzaklaşan, düşüncelerini yaşayan kızlar da mevcuttur. bilincini kaybedip saçmalamaz hatta tam aksine bilinci basamak atlar, zamanla bu bilinç düzeyine çıkabilmek için içer.
herşeyi yapabilecek kızdır... *
kova yapılacak kızdır.

bak şimdi canım nasıl da çekti.
Ülkücüdür.
Ya da farklı olmaya çalışıyordur.
Ya da normal bir vatandaştır ama o çok düşük bir ihtimal.
kovadan tek nefes alan kızdır.
sevin onları.
tek gecelik eğlenilecek kızdır.
vurduruyordur.
dinsiz kemalisttir. evet.
Esrar içen erkekten yaptığı iş itibariyle farkı olmayan kızdır.
Muhtemelen beni döver.
(bkz: esrar içen kız çekiciliği)
ot'tur günahı yoktur diyen kızdır. doğal yaşamı destekler kimyasala karşıdır. alkışlanır.
kimseyi alakadar etmeyen kızdır. ister vurdurur ister kuruyup gider.
Keyiften anlar guzel sikişir.

Tested.
sünni müslümandır.
denizli'de var mı ? bence yok.
Dusuncelere dalmis sozlukte dolasirken bunu okuyunca bian beni gordugunu dusundum.

Bu arada konu yorumlarini okurken elestirilerinizin ne kadar onyargili oldugunu farkettim.
cinsiyeti mi var? amsterdam belgeselin'de Amerika'dan okumaya gelen coffee shop'da ders çalışırken esrar içen öğrenciler vardı. içlerinde hanım kızlar da vardı, gayet efendice sapıtmadan öylece oturuyorlardı.
Kaşardır kesin bilgi yayın usta.
sağlam içici kızdır. iki biradan sarhoş olmaz. tatlıdır.
Biraz gözünüzü açın yahu! Esrar kullanıyorum ne tripkolic dinliyorum ne jilet yaralarım var . Bakireyim ama sosyal çevremde az ve öz var. Reggea değil Fars müziği severim . Kötülüğümü gören pek azdır! Keyf için içiyoruz alkol gibi. Bulamadığımda da kendimi satmiyorum bugün bir birayada got veren insanlar var. Algı çok mühim.
Abazalara gun doguran kizdir.
Malum o kafayla hersey yapilir *
afiyet olsun dediğimiz kızdır.

içiren utansın.
5237 sayılı ceza kanunu

Madde 191-
(1) Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Üniversite zamanında olsam can diyebileceğim kızdır ancak anı yaşlardaysak gerizekalı, andavalın önde gidenidir.