bugün

günümüzde yerini "eski sevgiliye gönderilememiş mailler"e bırakmıştır.
ilgili postacıya ana avrat sövmekle sonuçlanabilecek durum, olay.
(bkz: gönderilmemiş mektuplar)
(bkz: sahibini arayan mektuplar)
(bkz: gönderilmemiş mektuplar)
söylenmesi gerekenleri geciktirmiş mektuplardır.

bak evlatçığım,

artık uza. ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum. telefonumu carcar çaldırma. duymak istediklerini duyamayacaksın. ayıp yavrucum. git sen, başkalarıyla kaynaş. çakkıdı çakkıdı oynaş. hatta ve hatta hoppidi hoppidi hoplat. çünkü ben çat diye çatlamak üzereyim. beni rahat bırak. lütfen.
adresin neresi olduğu hem muammadır, hem de etkili bir küfür olarak belirir zihinlerde.
okusaydı acaba şimdi o güzel sevgili kelimesinin başında 'eski' olurmuydu, diye düşündüren mektuplardır.
yeterli promil seviyesini ulaşıldıktan sonra keşke göndermeseydim lan kategorisine geçen mektuplardır.
gönderilememişliğiyle kalması gereken mektuplardır artık.
hiç bu kadar kısasını yazmamıştım;

"ne zaman birinden hoşlanacak olsam senin gibi solak, senin gibi oğlak, senin gibi işte.
ne zaman biri benden hoşlansa hiç değil senin kadar sıcak, hiç değil senin kadar alçak!

insanlardan kaçıyorum çünkü ya sana çok benziyorlar, ya da sana hiç benzemiyorlar."
yeni sevgilinin ya da esin eline gecerse ve de siz ona kucucuk bir not bile yazmamissaniz ruhunuza fatiha okunmasina yol acar.
gönderilmemeye devam edilmesi gerekenlerdir.
eski sevgiliye mektup yazmak mucadelesine girdiğin için demekki o seni terk etmiştir ve inan yolladıkların hiç bir önem arz etmeyecektir misal kalan yanlız kalmışsa giden insafsız demektir...
belkide hiç yazılmadığı için gönderilemeyen mektuplardır.