bugün

eski sevgilinizin mutlu olduğunu gördüğünüzde, sizin de mutlu olmanız gerekir.sonuçta eski de olsa bir yaşanmışlık vardır.bu yüzden kişinin kendinden geçip eğlenmesi gayet normaldir.
Yıkılmadım ayaktayım mesajı vermeye çalışıyor olması kuvvetle birisidir.
Her zaman cok guzel hatunlarla ciktigi icin (kendi ne kadar cirkin olsada) buyuk ihtimalle yine cok guzel bir hatunla evlenecektir.Bu da bende bi kiskanclik krizine sebep olabilir:)) Gelin cirkin olsa en azindan"hih kendi gibi bir cirkin bulmus,layikiyla evlenmis ohhh canima degsin"diyip kendimi rahatlatabilirim:)O zaman herkesten cok oynayabilirim:)Ama hic sanmiyorum mutlaka cok guzel bi hatunla evlenir .Zaten beni etkileyen en onemli ozelligi "guzel kadinlara "duskunlugu ve kendine olan sonsuz güveniydi.
muhtemelen "ulan bu maldan nasıl kurtuldum da şimdi evlendiği kerize kakaladım" diye düşünen insanın sevinçten girişeceği eylem. hatta o kadar gaza gelir ki çeyrek bile takar.
gelinin yakın arkadaşını tavlama düşüncesinden ileri gelir.
Ancak Dugun ickiliyse gerceklesebilecek olaydir.
eski sevgilinin düğününüzde herkesten çok oynaması kadar gariptir.
kendini kaybetmek.
üzülmemiş görünmeyi baya baya abartan kişinin yapacağı eylemdir, komiktir.
bunun bir de nikahlı-şahitli olan versiyonu vardır.
(bkz: ümit besen)
(bkz: nikah masası)
(bkz: istersen şahidin olurum senin)
gülünecek hadise. gözlerimden yaş geldi hayal ettimde komik yani*
sabaha kadar da oynasan, yorgun düşsen de, uyuyamazsın yatağına girdiğinde.

ve o da uyumayacaktır. bunu bilirsin. zaten seni uyutmayan da budur.

sevdiğinin gerdek gecesinde.
halay çekerseniz üstüne tam olur..
kuyruk acısının dışa vurmuş hali.
hezeyan halidir. Bari kalkıp oynayayım da kanlı gözyaşı döktüğümü kimseler fark etmesindir. yazıktır.
onunla ayrıldıktan sonra yakın arkadaş olunmuştur.
Alkolü fazla kaçırmaktan dolayı yapılabilecek traji komik mevzu.
sahis kocasi ve cocuguyla da gelmisse, belli ki inada yapmis olan eski sevgiliye tokat gibi cevaptir. ee ne demis atalar? *
edit: karisiyla da gelebilir.
eski sevgiliyle tekrar barışıp evlenme sonucu ortaya çıkan eylem. damatsındır ya da gelin elendiğinde eski sevgilindir. herkesten çok oynarsın mümkndür.
(bkz: trajedi)
(bkz: halayı biz çekeriz mala damat vurur).
yıkılmadım ayaktayım mesajıdır aslında.
(bkz: eski sevgilisini düğüne çağıran eski sevgili)
'iyiki ayrılmışım anasını satiyim oyna sabahlar olmasın' mesajını veren eylem...
mutluymuş, içi parçalanmıyormuş gibi rol yapmaktır.