bugün

bir ilişkinin bitmesinin üzerinden çok da geçmeden, sevgili tarafından yollanması ve diğer sevgili tarafından da beklenmesi kuvvetle muhtemel mesaj ve mesajlar silsilesidir.

*demek bensiz de yaşayabiliyormuşsun. sen büyük bi yalancısın. hani bensiz yaşayamazdın. hani? ne oldu o sözlerine. ağladığın yalvardığın günleri ne çabuk unuttun?

*sana değer verip seni sevmekle çok büyük bi hata yapmışım. bu kadar zamandır senden bi ses, nefes, bi cevap bekledim. ama kendimi tutamadım yine. gözlerime uyku girmiyor. bunların sebebi sensin. dünyamı kararttın. allahından bul e mi?

*seni çok yanlış tanımışım. ilişkimizin bitmesi bitmemesinden daha hayırlıymış. sen başka dünyaların insanıymışsın. seni tanıdım ama çok geç tanıdım.

*ben çok kötüyüm. beni bırakmazsın di mi creeping death?

*bir daha ayrılmayalım ne olur? bir daha ayrılırsak sana da kendime de kıyarım...

*geçmiyor günler, geçmiyor sensiz. uykularım kaçtı. seni düşündüğümden bihabersin tabi. ama dayanamadım. sensiz yapamıyorum ben. ne olur geri dön..
- hasan senden daha iyi vuruyo, hıh...
"you're gone with the sin my baby, how beautiful you are.."
`allah belanı versin
allah seni kahretsin
bana gelen sana gelsin...`
(bkz: eski sevgilinin mesajina alternatif cevaplar)
*
"seni hala çok seviyorum. nolur bu mesaja cevap yazma"
"Lütfen rahatsız etme"
(bkz: beni de al git buradan)
"dün rüyamda gördüm kötü durumdaydin nasilsin iyi misin" gibi bahanelerle muhabbet yaratmaya calisan mesajlardir muhtemelen.
iliski kendini, kayiplar dunyasinin bilinmezligine kaptirmis gitmektedir... bunye kaybetmislik halini sindirmis* fakat bunyeye kaybetme halini kazandiran insan tarafindan ummadik zamanda bir mesaj gonderilmistir*
"naber napiyorsun"
offf afedersin yanlışlıkla sana yollamışım...* *
geçmişi unutup herşeye yeniden başlayalım.bırak dağınık kalsın ya
-napıyosn
-ne aklıma geldi biliyo musun?
-bugun beraber yurud...
-çikitaaa muzzzz (beraberken dinlenen şarkılar)
-bugun surdaydım, sen cok severdin.
-bugun abdurrahmanlaydım seni cok andık onlayken (kıskandırmaya yonelık hareketler)

gibi ve gibi..
sana cok kotu davrandım beni affet*
demet akalın'la yollayacağı mesajlardır.
-benimle evlenmek zorundasın...
kubat'tan gülüm parçasını dinle benden sana gelsin...* *
- "orospu çocuğu"
-bana giren sana girsin...
-dün rüyamda seni gördüm başına kötü bişey geliyordu. nasılsın?
-başıma gelen en kötü şey sendin. senden daha kötüsü gelemez.
-şımarma lan! rüya da görmemiştim zaten ne halin varsa gör.
"sensiz geçen günlerin kazası yok be sevgili"...
barış artık şu eski sevgilinle ey sözlük....*
allah belanı versin
zaten seni hiç sevmemiştim...
"ya benimsin ya kara toprağın"...