bugün

hani böyle tam böyle artık her şeyiyle eski ilişkiyi unuttuğun yeni yeni manitalarla konuşmaya başladığın ve artık eski sevgilini ondan nefret etmeden görmek hatta adını duymak bile istemediğin anda gecenin bir yarısı "naber x.." diye bir mesaj atar da görüp cevap vermezsin ya... ne gereksiz bir ego tatmin edici durumdur bu böyle ama istemsizce de olsa eski sevgilinin ilişkinin o son zamanlarında saygının yerlerde olduğu zamanlarda sık sık saldırdığı özgüvenin de bir artış olur. hoş bir histir darısı tüm sevipte kavuşamayanların ve ardından unutup s.edebilenlerin başına.
pek uygulanamayan bir durumdur. eski sevgilin mesaj atar, sen de cevap verirsin.
isin icinde mavi tik varsa daha da havali olacak davranistir.
umudu kesmesinden ziyade bende var olan bir kaçış bir artık yeter be kesin şimdi de "+iyidir senden -iyi bende. ben tekrardan her şey için teşekkür ederim * " li başlayıp ardından "iyiydik aslında hatırlıyor musun bir gün şunlar olmuştu" ve devamında sövmeli tartışmalı mesajlaşmalar zincirinden kaçtım.

işin içinde bir çift mavi tik olaydı konuşma penceresini açmadan mesajı görüp onu hunharca çift gri tik halinde bırakıp daha da çılgınca şeyler yapabilirdim ama sms te olsa bana yetti.
nasıl eskidigine bağlı olan, öyle karar verilebilecek durum.
Kesinlikle yapılması gerekendir. O cevap
umut verir insana.
Büyük iradedir.
Siktir git demenin asaletli ve sessiz ifadesidir.
Bazen o hazzı çikolata bile veremiyor.
Nasıl bi ego tatminidir yarebbim.
Kadını erkeği aynı halt birşey yaşamışsan geçmişte yapılan büyük haksızlık.
mesaj atan bayansa kesinlikle cevap verilir dediğim ve cevap vermeyenlerinde kesin tl bakiyesinin olmadığını düşündüğüm olaydır.
çok zevkli bir eylem.
Başka bir kız arkadaşın olmasaydı görürdüm ben seni.
bir üst versiyonu gelen mesajı yeni sevgiliye ss olarak atmaktır.
Biraz show bence.
beyini mıncıklayan durumdur...vaziyyet ül hararet
si.imde değil demektir. artık her şey için çok geç izlenimi vermektir.
telefona trip atmaktan başka bir şey ifade etmez. canını yakacaksan kimsin yaz geç.
Yapılması gerekir. Mesajımı gördü mü, okudu mu, niye yazmadı, ne yazardı diye diye bitirir kendini eski sevgili. intikam.
Bir zamanlar deli gibi sevdiğiniz kişiyi nasıl bu kadar sanki hiç hayatınızda olmamışçasına unutursunuz, nasıl hiç umursamazsınız bu davranışınızla daha iyi anlamış oluyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar