bugün

düzenli olarak konuşuyorsanız ve hala aranızdakileri tam olarak bitirememişseniz girilen beklentidir. bazen arayı çok açıp meraklandırabilirler. siz de gururdan aramazsınız beklersiniz işte öyle bişey.
ezikliktir. günlerce gecelerce beklesen de aramaz kaltak. ama tam sen kendini toplarsın herşeyin üstesinden gelirsin arar sorar sana ihtiyacım var der. şimdi senin ona ihtiyacın varken de başka kolları şereflendirir.
Ayrılıgın ardından ıstemsızce gerceklesen eylemdır. Ilk gunler cok beklenır,
bır ay sonra daha az beklenır, sonra kı aylarda beklenmez, beklenmemelıdır..
Dogru olan budur, ama dogru oldugu yapıldıgı anlamına gelmez..
Beklememeyı ogrenmek gerekır, bunu basarmak onunuzu acar..
Yoksa her aradıgında dagılmaya devam edersınız..
Ya da numara degıstırıp bu duruma kokten cozum getırebılırsınız kı bu da en dogru seceneklerden bırıdır..
aramazken gözün telefonda olması, aradığında ise telefonun hemen açılmaması açıldığında ise sanki başka bir işle uğraşıyormuş gibi yapılması nasıl aradın bak dercesine sikine takılmaması ve nihayetinde eski sevgilinin numaramı silmişmisin diye kontrol etmek için aradım dedikten sonra, soğan büllüğü gibi olup ne diyeceğini şaşırma durumudur
(bkz: bekleme yapma)
eski sevgilinin hâla unutulmadığının göstergesidir.
bi 14 şubat aktivitesi.
Bugün öyle bir gündür ki hani bayram falan bayram mesajı atıp yanlışlıkla attım falan dersin de bunda öyle bir durumda yok. Baştan aşağı sıkıntı yani.
Arama, sorma, buna hiç gelemem...
Erkin koray zamanında bunun cevabını vermiş idi. Beklemeyin boşa evet.
Benim sevgililerim eskimez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar