bugün

Tipinde tam bir “Taylan” olan oyuncu, sunucu.
Beyazıt ozturkun boşluğunu doldurmaya yelteniyor gibi umarım başarılı olur.

Edit:Anlamadım iyi dilekte bulundum diye mi eksi yedim kıskanıyor musunuz olum siz başarsaydınız da siz olaydınız adamın yerinde.
taksim mojo da görmüştüm 8-9 sene önce. o zamanlar çok ünlü değildi köşeden kızları kesiyordu.
yeni programını beğenmedim. bence tutmaz.
Ne komik, ne de sempatik buluyorum bu adamı. Bildiğin itici.

Yakışıklı desen o da yok. Tutunacak dalı yok. ite kaka bakalım nereye kadar?
Ya bu çocuk bana hep bir türlü atanamamış ve part time stand up yapmaya çalışan birisi gibi geliyor. Bu arada yılmaz erdoğan kontenjanından piyasaya sürülmüştür.
Tekrar tvye dönmüş adam gibi adam. Evet.
Dudakta baş çıkmış .
Abi şunu anlamıyorum ünlüsün en kral spor hocasını tutar en kral beslenme uzmanıyla çalışır efendime söyleyeyim estetiktir cilt bakımdır bunların alasını yaptırabilirsin. Neden böyle bi tiple dolaşıyorsun ki? Ve bu adam bu tiple nasıl ünlü olabiliyor?
boş beleş bi adam gibi geliyo bana.
Nefret edici.
komik ve sempatik bir karakter. kendisi ile görüşmeyi temenni ederim... inşallah nasip olabilir.
Amk ülkesinde adam kıtlığı ünlü kıtlığı varmış gibi şu adamları karşımıza çıkarmayın amk ne itici herif ya.
Neden ünlü olduğu anlaşılmayan kişilerden biri.
oyunculuk yok, ses yok, komedyenlik hiç yok, tip yok, sunuculuk ta yok. hakikaten şöyle bi baktığında 3 adamın içinde en yeteneksizi bu.
(bkz: itici)
Uludağ sözlük yetkilileri ve moderasyonu gibi..
Adam torpille varoluyor.
Çok güzel hareketler bunlar'dan tanıdığım eleman. yeteneği var fakat nasıl bu kadar ünlü olduğu konusu meçhul.
Ülkedeki onlarca vasıfsız ünlüden biri, o kadar.
acilen tv8'de başladığı programa son vermesi gereken kişi.
hiçbri yeteneği olmadığı halde, doğru insanlarla kurmuş olduğu network sayesinde bok gibi para kazanan şanslı velet.
Yeni programini hiç izlemedim ama sadece fotoğraftan gördüm.
Resmen amerikan talk showlarinin dekorunu kopyalamislar.

Sade bir masa bir sandalye sade masaya yakın sade konuk koltuğu.
Bu kadar özenti olma be acun. Her programı çaldığı gibi bunu da çalmış amk.
Arka arkaya yaptığı 2 programa da aynı ceket,pantolon ile çıkan şovmen.

Tamam şişmansin,milyarların da olsa üstüne olacak kıyafet rahatça bulamıyorsun.Ama aynı programa hiç kıyafet değiştirmeden 2 kez üst üste çıkılır mı arkadaş.

Muhtemelen nasılsa bant diye arka arkaya 5 program çekip 1 ay yatıyorsun amk.
eser kaybedenler.
yeteneği olmayan insanların televizyoncu olup para kazanmasına alışığız ülkecek ama merak ediyorum bunun nesi var?

komik desen değil, yetenek desen yanından geçmemiş, kültür desen neredeyse sıfır; nedir bunun olayı?

acun abisine yaslanınca oluyor mu yani?