bugün

hiçbir iş yapmadan krallar gibi hayat yaşayan tip. evet.
Bir ara şu farah Zeynep Abdullah ile sevgiliydi. Şu kadın milletinde hiç akıl Yok. Evet.
ortaokul sanatçısı.
Bu adam kızlı erkekli ev partisi yapabiliyor.
Daha bir şey demiyorum.

Üzgünüm.
Ne garip lan işte. Bu ve bunun gibilerin milyonları var. Şu adam hangi sanatı icra ederek kazanıyor lan şimdi bu kadar parayı? Ne yapıyor? Ne yapıyor da bu kadar parası var lan bu adamın?

Şu Ronaldinho nun geldiği program Türk televizyon tarihinin utanç vesikası olacak düzeyde bir programdı ve bu ve tayfası hala TV lerde boy gösterip paralar cukkalayabiliyorlar.
Hiç sevmiyorum bu herifi. Hadi oğuzhan da müzik ses var, adamın yetenekleri var. Bir insandan hiç mi bir bok olmaz. Babaların klasik olan senden bir bok olmaz lafının gerçeğe uyarlanmış halidir. Hakikaten kendisinden bir bok olmamıştır. O kadar da para kazanıyor ya yanarım da ona yanarım.
kendisini anlatan daha güzel bir görsel olamazdı heralde;
http://static.birgun.net/...e-sahip-cikti-57359-5.jpg
bu herifin herhangi bir vasfı yok bence.

http://www.sabah.com.tr/m...isini-boyle-gosterdi?f=sm
http://www.sabah.com.tr/m...eser-yenenlere-sok-sozler

inşallah acun da kovar bunları.
itici. komik değil. şuanda bulunduğu yerde bulunması sağlayacak kadar vasıf sahibi değil bence. şansı yaver gitmiş ve muhtemelen de insan ilişkileri kuvvetli olan iyi bir insan.
hızlı bir abimiz.
bu adam bekar aq, bu adamın niye üstüne gelindi bu meselede :D
cismi kadar bir boşluk.
(bkz: Gurupçu)
Taksim mojo da çok görüyordum bunu. Köşeye sinip bira içerdi sap takılırdı.
ismini sol framede görünce işte benim stilim yarışmacılarından simay tokatlı'yı sikti sandım.
Yılmaz Erdoğan yavşağının,yavuz Bingöl yavşağından birkaç level altı yavşaklıkta kankası.
demet akalın gibi vasıfsız birinden ağır sözler yemiş 2'si vasıfsız 3 arkadaştan biri.
nedense ilk günden beri itici bulduğum hatta kötü bir insanmış izlenimi veren vasat oyuncu ya da tv karakteri. oğuzhan ve ibrahim olmadan bir hiç zannımca. tuhaf bir kıskançlıkta seziyorum. büyük ihtimal okul hayatı boyunca özellikle karşı cins tarafından özgüveni, egosu tartaklanmış şimdi bunun öcünü almaya çalışır gibi.
bomboş bir adam ...
farah zeynep abdullah gibi birinin buna bakabilmis olmasi daha büyük skandal olmaliyken bu kadar gündem olmamisti.
yanindaki diger 2 adam kendisinden daha komik ve belirli vasiflara sahipken nedense hep bu daha popüler.
Tek becerisi fazla girisken olmasi ki bu konudaki basarisi da evine gelip giden kisilerden belli oluyor.
aliye dizisinde oynadigi zamanlardan beri sevmiyorum.
çocuğu görünce ister istemez "ne kadar ezik lan" diyor insan.halbuki tanımam etmem.ama öyle çok okudum ki kendisini ezik ile aynı cümle içinde.
ulan murat boz hadi neyse neyde bu koca götlüye ne oluyor amk.

görsel
dünyanın en itici tipi olabilir.
amk bu tiple bu adam (!) kız tavliyorsa arti bulduğu kızıda başkasıyla aldatiyorsa ben böyle düzenin adaletin taaa amk....

para seninde amk.
biraz başka açıdan bakalım.

bu vasıfsız yeteneksiz ve tipsiz adamı, çok güzel hareketler bunlarda yaptığı en büyük espri kendi dudaklarıyla dalga geçip köfte dudaklıyım ehiehiehie ile izledik. tartışmasız oradaki en itici oyuncuydu

sonra gitti acuna domaldı, cumhurbaşkanına ziyarete gidebilecek kadar nimet sanatçıdan sayıldı. değişen bişey aslında yoktu adamın yeteneğinde iticiliğinde değişen bir şey yoktu, velhasıl acunmedyadan parasını katladı, çevresi genişledi. ayaklar baş oldu.

bu son alem muhabbetine gelirsek benim tahminim şöyle gelişti olay,

eserin bakışa açısı, baharla kardeşine dediki sizi murat boza siktircem, bana da vereceksiniz ama (pragmatizm)

candan kardeşlerin bakış açısı, sağda solda murat boz bizi sikti diye anlatırız bir de kameralar çekerse tamamdır (rasyonalizm)

murata da haftasonu eğlencesi

özet: şöhret camiasının genel hali