bugün

lcw'den giyinip bim'den yiyen insanları güldürür. ben de öyle yapıyorum fakat beni güldürmüyor...
kanal 7 de yayınlanan fıkralarla türkiye programında oynamış oyuncudur. nereden nereye...

http://www.youtube.com/watch?v=uAw13adHmZs
isimlerimizin koyulma sebebi muhtemelen yaşımızın aynı olması hasebiyle aile büyüklerinden birinin yoğun galatasaray sevgisi olması.

adaşım oyuncu. ama haz etmem ipneden.
En yeteneksiz ünlülerden biridir.

Tiyatro yeteneği yoktu idare ettiler, bkm de sunucuyken hep gülüyordu.

Şimdide aynısı, doğaçlaması 0.
kalemi var demek ki.
sevgilisinden ayrılmış.

görsel

http://www.posta.com.tr/e...-ayrildi-galerisi-1272246
adaşım olduğu için utanıyorum kendimden ve mahkemeye ismimin mahmut olarak değiştirilmesi için başvuracağım.
Canlı olmayan programda bile saçmalayabilen tip.
adamın esenler gibi ad soyadı var. direk esenler de geç.
mirkelam'ın eskiden dilden dile dolaşıp efsane olmuş şarkılarının birçok sanatçı tarafından yeniden seslendirildiği "mirkelam şarkıları" adlı yeni albümde "ah bir joker" isimli parçayı seslendirmiştir. albümde; mabel matiz, göksel, bedük, feridun düzağaç, gülşen, kenan doğulu, nil karaibrahimgil, teoman ve pinhani gibi alanlarında usta sanatçıların yanında neden eser yenenlerin de bir şarkı seslendirdiğini anlamakta hala daha güçlük çekiyorum. sesle de çok fazla oynanmış ayrıca. bu da yetmiyormuş gibi dmc youtube kanalında albümün en çok dinlenen şarkısı da eserin seslendirdiği parça. neler oluyor bu memlekette hala daha anlamıyorum.

(bkz: işini yap eser)
kendisinin suçu yok. basın ve acun üzerine çok oynuyorlar, sürekli gündemde tutmaya çalışıyorlar.
geçenki programda beyni yanmıştır.
bal dudak. tombişim.
sempatik bi kere yakışıklı olmasa da olur.
Eskiden çok güzel hareketler bunlar da pelin öztekin şişkoydu bu onla dalga geçerdi boğaç olup o kız zayıfladı bu çocuk hala kilolu.
izlerim affetmem.
Öbür dobişkoya göre çok daha sempatik.
bir şey bulamadım söylemem.
bu gerizekalıların tvde çevirdiği muhabbetler tvde bu kadar rayting yapıyorsa bizim ortaokul-lisede çevirdiğimiz muhabbetler herhalde raytinglerde 1. falan olurdu.

vasıfsız haliyle para kazmasına sinir olduğum kişi. lakin bunada bir şey denemez ülkenin %80'i aptal olunca kazanır tabii.
herşeyden eksik bir insan. oyunculuk yok, komiklik yok, diksiyonu hitabeti bile düzgün değil... kesinlikle torpille bu günlere geldiğine inanıyorum.
türkiye'nin en yakışıklı 10 erkeğinden biridir. evet.
(bkz: bal dudağın gazabı)
(bkz: gereksiz şişko)
vay ayı vay.
malın iyisinden ayılar anlarmış sözünü çürüten adamdır. candan kardeşler ne amk midesizi.
hiçbir iş yapmadan krallar gibi hayat yaşayan tip. evet.