bugün

yedinci nesil evet' çi yazar.

-uludağ sözlük evet cephesi' nin asil bir ferdi.
olaylara 3boyutlu bakan (bkz: #8958285)ve bana iste budur dedirttiren ilk yazar.
hem nalına (#8936879) hem mıhına (#8964135) vuran, sözünü esirgemeyen demokrat * yazar.
çok üşengeç yazar. üşendiği için klavyesinde ki tüm tuşlara basmıyor yada eskimesinden korkuyor.

ismi ertuğrul, onu yazmaya bile üşenmiş. (bkz: ertuu)

şu entry zaten facia: #9151495

bana eski zaman insanlarının bir lafını hatırlatmıştır;

(bkz: üşengeçlikten hazır sikilmiş karı almak)
hoşgelmiş 7. nesil yazar.bol karmalar. *
muhabbeti çok hoş yazardır. bütün karşıtlıklara hoşgörüyle yaklaşabilen. kendi düşüncelerini de asilikle ve açık anlatımıyla bizlere ulaştırabilen yazardır. takipteyiz efendim.
ertuğ isminin yavşakça söylenme halidir. bir delikanlı ertuğ'da çıkıp "arkadaşım benim adım ertuğ, "u"yu uzatma" demez, diyemez.

not: yazar üstüne alınmasın la tanımam etmem.
(#11348210) yüzünden metroda durup durup güldüren yazardır. ulan millet deli sanıyor yahu.

(#11386271) farklı bir bakış açısı.
umut vadeden bir yazar. tam yeni nesile uygun kısa ve öz , manalı manalı yazıyor kendisi.
uysal bir yazar.
Sözlüğü ele geçirme planımı açığa vuran yazar.
(bkz: Ayıp)
etrafına sataşmayı seven bir yazar. (bkz: ayıp be)
Gizli hayranlarım olduğu icin beni kıskanan yazar. Tehdit etmeyi sever.
Yıllar önce Bugün doğmuş yazar. Burdan anca seri (+) verebilirim kendisine. Güle güle kullansın, millete hava atsın.
O değil de, doğum günün kutlu olsun.
sanki mersinli öle mi ki ?tantuni tarikatına buyursun efendim.
aynı ortamda bir yıl geçirdim, yanlış anlaşılmasın sadece tanımaya fırsat buldum, daha ileriye gitmedik zaten onu bilmiyorum ama benim tercihlerim belli, ona yer yok ama tanıdığım kadarıyla düşündüğünü söyleyebilen bir insan. karşısındaki kim olursa olsun düşündüğünü söylüyor. sanırım yeterli.
benim sahip olmak istediğim her şeye sahip olduğu için feci derecede kıskandığım yazar.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
ayrıca artık komşu sayılırız.
güncel Önemli Başlıklar