bugün

survivor'da ne işi var dediğim vitaminsiz.

(bkz: citroen)
Hani insan heyecanlanınca, korkunca, mutlu olunca düzgün diksiyonu bozulur gerçek şivesi ortaya çıkar ya, ulan zaten çat pat Türkçe konuşuyordu, şimdi habire kürde bağlıyor!

Keke mın başe? Lilililili!
45 yaşındaki haliyle 25'liklerle yarışan survivor yarışmacısı.
Hafif zeka geriliği olduğunu düşündüğüm oyuncu.
yılmaz Erdoğan sayesinde meşhur olan yeteneksiz kabiliyetsiz kişisi..
hataylı bir tiyatro oyuncusu aynı zamanda yılmaz erdoğanın yiğenidir.
adam elenince ilk köpeğimi göreceğim köpeğimi özledim falan diyor ama köpeği de öldü duygulandım lan amk.
dünyada zibilyon tane keder sıkıntı üzüntü varken tüm türkiye bu adamın köpeğinin ölmesiyle yas tutuyor. siz düşünün.
Tek derdimiz ersin ve köpeği olsun amk dedirten kişidir.

Ne köpekmiş arkadaş...
survivor izlemiyordum ama köpeğinin öldüğünü twitterdan öğrenmiştim. bugünde sakatlanarak veda etmiş ve köpeğini göreceği için mutlu olduğunu söylemiş.. gerçekten üzdü.
Ağlayasımız mı varmış nedir bilinmez üzdü beni baya survivordan elenmesi.
Birisi adadan gitti diye niye ağlanır? Acun sen ne sunuyorsun lan bu insanlara?
lan ne boş adamlarsınız, desem, zabaha kadan eksilersiniz. en iyisi bende mal gibi davranıp ortama uyum sağlayayım.

abi hakkını yediler çocuğun yaa, evde ne ağladık, ne ağladık.
yeni elenmiş survivor adayı. bu durumda bile dalga geçiyorlar ya helal olsun bişey demiyorum. https://www.youtube.com/watch?v=hB8_O2ejtoQ
bence ersin'e acun köpeğinin öldüğünü söyledi, ersin'de psikolojik olarak devam etmek istemedi. acun'da sakatlık senaryosunu devreye soktu.
Ağır Kürtçü, sevmiyorum nokta.
mert onun icin en yakin arkadasim derken onun mertin arkasindan oyun cevirmesinden sonra zikim kadar bile uzulmedim.
Elenme şekline çok üzüldüm. Ciddi bir şampiyonluk adayıydı. Her şeyden önce iyi bir insandı.
Yolun açık olsun Ersin Korkut.
Survivor izleyebilene helal olsun. Sırf merak ettiğim için ersin’in elenişini izlemeye karar verdim. Acun,Sekiz dakika boyunca üç kelimeyi edemedi. Nasıl sabredebiliyorsunuz anlamıyorum elim ayağım titriyor.
--spoiler--
acun,sekiz dakika boyunca üç kelimeyi edemedi. nasıl sabredebiliyorsunuz anlamıyorum elim ayağım titriyor.

--spoiler--

internete dustugunde hizlandirilmis sekilde 30-40 dakikada seyredebiliyorsun.
aylarca mert'le dedikodu yapmıştı.
son iki hafta mert'ten uzaklaşmaya başladı.
bu hafta araları bozuldu.
ersin 2 hafta da kariyerini kurtardı.
iki hafta önce elense mert yancısı olarak rezil olacakken bu gece milleti ağlatmıştır.
türk insanın hafızası çok zayıftır.
bunu anlatmak için bu yazıyı yazdım.
ersin Korkut'un Survivor'da olduğunu öğrendiğim başlıktır. Survivor başlayalı baya olmadı mı ya? ersin nasıl bugüne kadar hayatta kaldı?
hatay kökenli olup ünlü tiyatrocu yılmaz erdoğan'ın kuzeni olan tiyatro oyuncusudur ilk olarak çok güzel hareketler de sahneye çıkmıştır.
Yılmaz Erdoğanın'ı kuzeni. Çok Güzel Hareketler Bunlar'da oyuncu. Kendisini şu sıralar Survivor adlı yarışmada görmekteyiz. Çok sempatik ve cana yakın bir insandır Ersincim.
silah taklidine hayranım piyuvvv.