bugün

aptallığın daniskasıdır. milyonlarca ermeninin soyunu kırdığı halde avrupa birliğine girmeyi vs düşünür.

adaları aldık.. yakında istanbul!

o zaman kimin nereye girdiğini herkes görecek!
bak kardeşim, ermenisin, türksün ve ya başka bir millettensin, bilmiyorum. hiç meraklandırmıyorda. ancak sözlükte yalancı soykırımın 100.yılına hazırlaştığınız pek aşikar. son 1 ayda defalarca ermeni soykırımı ile bağlı entry, başlık gördüm. ve artık demek istiyorum. yeter! bu halk ermeni soykırımını kabüllenmeyecek! bu halk ermenilerden özür dilemiyecek! bu halkın hepsi ermeni olmayacak!

ermeniler tarih boyu yaptıkları hep türklerinin ayağının altını kazmak oldu. bir konu da başardı da. ancak bu kez buna izin verilmeyecek! katledilen onlarca türk-azerbaycanlı varken, uyduruk bir soykırıma inanmıyacak bu halk!

yine söylüyorum, türkleri, azerbaycanlıları ve ya her hangi bir türk soyundan olanı sevmeyen siktirsin gitsin bu sözlükten!
senin gibileri için insan öldürmek siyasal çıkardan ibaret onu geçtik de yıllardır kafanın içinde taşıdığın 1,5 kiloluk pürenin kokmuşluğundan olmasın sakın pezev*nk?

(bkz: alın bunu)
ermeni soyunu kırdı !

tehcir ile soykırımı ayıramayan insanımsı açabileceği bir başlık gerçekten tebrikler.

osmanlı belgeleri , rus belgeleri , abd belgeleri , ingiliz belgelerinde bu tehcirin nasıl olduğu ve başarılı bir tehcir olduğu ayrıca dönemin taşnaksutyun lideri ve ilk ermenistan başbaşkanı ovanes kaçaznuni'nin ''1915 yaz ve sonbahar döneminde türkiye ermenileri zorunlu bir tehcire tabi tutuldu. Türkler ne yaptıklarını biliyorlardı ve bugün pişmanlık duymalarını gerektirecek bir husus bulunmamaktadır . bu yöntem en kesin ve en uygun yöntemdi.''
''Kötü kaderden şikayet etmek ve felaketlerimizin sebeplerini kendi dışımızda aramak acıklı bir durumdur. bu bizim (hastalıklı) milli psikolojimizin karakteristik bir özelliğidir ve taşnaksutyun partisi de bundan kaçamamıştır. sanki uzak görüşlü olmamamız bir kahramanlıktı çünkü isteyen herkes, fransızlar, ingilizler, amerikalılar, gürcüler, bolşevikler tek kelimeyle bütün dünya bizi kolayca aldattı, atlattı ve ihanet etti, oysa bizler safça bu savaşın ermeniler için yapıldığına inandırılmıştık.'' gibi açıklamalarını bilmeden sadece diasporanın saçma sapan iddialarına inanmak ne kadar acıklıdır. kırım yaptığımızı iddia ettiğin ermeni çetesi örgütlerinden taşnaksutyun öncelikle bostonda ki arşivlerini hiç bir belgeyi yok etmeden açsınlar. gerçi her şey hallolsa bile senin gibi biri çıkıp böyle dangalaklık edecektir.