bugün

Kürde benzemeleri.
uzun yolculuğu kaldıramayıp hemencecik ölmeleridir.
kanlarında kahpelik ve şerefsizlik olmasıdır. osmanlıdan günümüze kadar her türlü terörist ve sızıntı oluşumlarda bulunurlar.
Yemekleri ve mezeleri olağanüstüdür.
Muhabbetleri de öyle.

Bir gün de homofobik olmayın, ırkçı olmayın olum bee!
Ağzınız, diliniz hoş şeyler söylesin...
Insan olmaları insan...
istemeden vermeleridir. net..
genelde yabancı isimleri olur.
milli fahişeleri, kim kardashian. ülkelerinin genel durumunu özetler niteliktedir. adeta mini bir özetidir. ikisi de amerikaya göt vermeyi sever.
restoranlarında azeri ve gürcü mutfağına ait yemekleri kendilerininmiş gibi takdim etmeleri.
Herkesin olduğu gibi insan olmaları.
Ermeni tanımayan yazarların doluştuğu başlık.

Gördüğüm çoğu ermeni çomardı.
Bir tane ermeni tanıdım. Görmüş geçirmiş, yaşını göstermeyen yaşlı bir kadın.

Bizim kiliseye geliyor. Aslında ortadoks olmasına rağmen bu da kilise, bu da tanrının evi diyerek bize katılıyor. Bizimle birlikte ayinlere ve bayramlara katılıyor.

Oldukça yapıcı, birleştirici, tatlı bir hanımefendi.
Kimisi daha beyaz, kimisi koyu tenlidir fakat tamamının saç olarak esmer oluşu.
Ve de genel olarak büyük, kemerli, çirkin burunlarının ve nursuz meymenetsiz suratlarının olması. Zira suratlarında hep bir kin ifadesi var.
Bir zamanlar milleti sadikaydi. Ta ki dış güçlerin kışkırtmasana gelip isyan edene kadar. Taşnak komitesi kurup doğuda Türkleri katletmiştir.
Gittikleri toplumlarda sanat ve zanaat alanına faaliyet gösteren topluluktur. Osmanlı zamanında bütün Sanatçı ve zanaatkarlar ermeniydi. Para da onlardaydı.
Gözümde direkt bu adam canlandı. Kendisi ermeni.
https://encrypted-tbn1.gs...GotYcDu7FA8Pyoz-JKezCQw6w

Kendisi geçenlerde "çük bu yerinde durmaz..." diyerek tecavüzün doğal olduğunu savunan bir yazı yazmıştı.

Ayrıca nesin matematik köyünün kurucularındandır kendisi. Bu adam eğitim yuvası işletiyor yani binevi.
Cimri, pis, haset, tipsiz, kısa ve karaktersiz olmaları.
Kültürlerini çok iyi korumaları. O kadar Romalılar, iranlılar, Osmanlılar üzerlerinden geçti hala daha varlıklarını sürdürüyorlar.

Anadolu'da o kadar topluluğun yıkılmasına rağmen.
Sosyal medyada Türklerle ilgili her ne varsa (bir fotoğraf, bir bilgi, türk bir ünlü) anında yorumlara dolup ‘bizi katlettiler’ diye bik bik ötüyorlar. Kardeş siz gerçek katliamı zaten başkalarına yapmışsınız sizinki konuşulmuyor yalandan yapıldığını iddia ettiğinizi ne çok dillendiriyorsunuz demek lazım. Tam bir saçmalık.
Hayatımda bir ermeniyi ermeni kimliğiyle tanıyıp diyalog kurmadığım için bir yorum yapmayacağım. Ama üstte arkadaşlardaki bu kin ve nefret neden? Her toplumun iyisi ve kötüsü vardır değil mi?
System of a downdan başka bi özelliklerini bilmiyorum.
Çabuk gaza gelip azmaları.
Sadece insan. Irkların özellikleri olmaz insanların özellikleri olur.
türkiye de yaşayan ermeni arkadaşlarıma baktığımda gördüğüm ortak özellik, sakinlikleridir.
ayrıca asla kırıcı olmamaları da başka bir özellikleri.