bugün

Bazilarinin esmer olmasi.
iyi sevişmeleri.
soy adlarının meslek veya aileyle bağlantılı heceler yada kelimelerle bitmesi. büyüklerinin genellikle eski sanatçılar yada esnaflardan oluşması. özellikle işlemecilik konusunda usta olmaları.
şerefsiz bir ecdada sahip olmaları.

kendilerini bi bok sanmaları.
götveren olmaları. sözlüktekiler özellikle.
(bkz: Türk düşmanlığı)

Ermeniler millet olma bilincini bu düşmanlık üstüne kurmuşlardır. Dünyanın her yerinde farklı görüntü ve görüşte ermeni bulursunuz ama türk düşmanlığı ortak özellikleridir.
genellikle eli yüzü düzgün insanlar olmalarıdır. artık nasıl bir dna dizilimine sahiplerse kadınları güzel, erkekleri yakışıklı oluyor.
Bir özelliklerinin olmamasıdır.
soyisimlerinin sonu -ian(yan) ile bitiyor olması.
Türkiye'de yaşayan yurttaşları bilemem ancak yılda en az 30-40 ülkeye gidiyorum sanırım. Burada karşılaştığım ermeniler tam anlamıyla teröristlerdir. Gerek olaylara yaklaşımları, gerek tavırları olsun. Tüm Dünya'da terör örgütü olarak tanınan Asala için anma töreni olan bir ülke Ermenistan. Ötesi yok.
ince çene yapısı, kambur ve çirkin anatomileri, Kıvırcık göt kılına benzer sakalları, patlıcan burunları , bombacı ve aktivist olmaları.
Kapkara olmalari.
Hic beyaz ermeni tanimadim.
büyük ağızlı dişlek tiplerdir. evet..

örnek olarak bunun gibi.

görsel
Çok kalın kaşlar karılarda bile erkek suratı. .
(bkz: madem ermenisin bikere vermelisin)
bizler gibi yaşamak için suya ihtiyaç duymaları.
Hiç yakışıklı Ermeni görmedim şuana kadar.
Dersanede biyoloji hocası ermeniydi, boynunda haç işareti vardı, dövmesi de haç işaretiydi, burnu estetikmiş ama dersanenin en güzel öğretmenleri arasındaydı, kızı ne kadar güzelse annesi de o kadar çirkindi allah affetsin.
alfa olmaları. tarihleriyle yüzleşebilecek kadar cesur olmaları. bazılarına benzemiyorlar.
Herkes gibi insan olmaları.
kemerli ve kavisli burunlu olmalarıdır.
burda atıp tutanların gerçek hayatta 1 tane bile ermeni tanımadıgına adım gibi eminim.
uzun sivri kemerli burunlu,

burnun ucundan konuşan herifleri.

akla gelen her türlü el sanatından iyi anlarlar.
Türkiye'de ünlü ve meşhur olmaları.

(bkz: melek baykal)
(bkz: özkan uğur)
(bkz: adile naşit)
(bkz: ayşen gruda)
(bkz: şener şen)
(bkz: şemsi inkaya)
(bkz: ayben erman)
(bkz: naşit özcan)
(bkz: perran kutman)
(bkz: selim naşit)
(bkz: hikmet gül)
Genel itibariyle cirkin olmalari.
Sanattan ve ticaretten anlamalari.

Kanlarinda kahpelik oldugu.*
geneli peltek olup, başta samatya ve bakırköy sokakları olmak üzere 8 yaşından itibaren 'apparik apparik' diye gezerler.