bugün

tarih hakkında en ufak bilgisi olmadan cahilin birinin bişey bildiğini sanıp ortaya attığı yaşanmamış bir olayın aptalca özrü.
(bkz: başlık sıçmak bedava)
(bkz: kendinize gelin amk)
eğer özür dilemekle tarih değişiyorsa, türklerin katledildiği gerçeği değişiyorsa özür dilesinler. özür mözür istemiyoruz.
ki bırakın bir de biz özür dileyecekmişiz.
ayrıca; ermenilerin içinden evet ermeniler türkleri katletti diye ortaya düşen yazarlar, gençler varsa gösterin. ne bu kaypaklık, yalakalık?
tarih sizi de yazar elbet!
altına bir türk olarak imzamı attığım söz.
(bkz: komutan logar mı onun ben amına koyayım)
insanlar küçüklük sanar ama büyüklüktür.
özür dileyenler olduğu için bayrağımızdan özür diliyorum.
(#14038826)
(bkz: ibne)
bende özür diliyorum atalarım adına... size yüz verip tepemize çıkardıkları için, içlerindeki imandan dolayı bize yaptığınız hainliğin cezasını tam anlamıyla veremedikleri için.. ne özür dileyecem bide vereyim tam olsun'dur.
ayrımcı siyasete alet olanların son furyası. bu sikko anlayış olmasa ermeni' ye ermeni demem adınla hitap ederdim.
türklerin seve seve söylemesi gereken, böyle giderse ilerde farklı türde söyleyeceği söz.
ortada özürü gerektirecek bir durum olmadığından dolayı, özür dileyen şerefsizleri kınıyorum...
tarihini bilmeyen insanların, tarih bilgisi olduğu düşünülen, gözlüklü, aydın diye nitelendirilen entel bozmalarının peşinden gitmesi ile ortaya çıkmış özürdür. türkler bu zamana kadar sadece toprakları, vatanları, dini ve bayrakları için savaşmıştır. tarihimiz, binlerce esir düşmüş düşman askerine yardım örnekleriyle doludur. kaldı ki silahsız, kadın ve çocuğu öldürmek türk' ün aklından bile geçmez.

tarih boyunca toprağını ve bayrağını tehdit eden her unsura kan kusturan türkler, bir çok savaşı kazanmış ama her zaman ki gibi dün de bir masa başı oyunuyla kaybetmiştir. ermeni soykırımı yoktur. ermeni soykırımı yalanı ve ona inanan salakları vardır.
kendi tarihleriyle yüzleşmeyi göze alamayan milletlerin, çeşitli lobiler aracılığıyla dünya gündemini hassas toplumlar üzerine yönlendirilmesi sonucunda ortaya çıkan söylemlerden biridir. kimse kimsenin adına, atalarımız adına özür dileyemez dilememelidir. sayısız taleplere karşın sözde ermeni soy kırımına karşı ortak arşiv çalışmalarına yanaşmayan ermenilerden özür dileme kampanyası başlatmak yersizdir. *
öncelikle, sözde soykırımın dünyada bu kadar lobi malzemesi olmasının tek sebebi şudur. (bkz: ermenilerin 4t formulu)

evet, hala kendi devletini kurma ütopyası peşinde koşan ermenilerden özür diliyorum. sikime kadar yolunuz var efendim.
' brest litowsk antlaşması sonrası anadolu' yu terk ederken camilere doldurup katlettikleri türklerden ötürü özür dilemeleri halinde ' şeklinde başlayabilecek cümle.
üstüne, bir türk olarak sıçtığım söz.
(bkz: hepiniz ermenisiniz)
bir gün eğer bir ermeni çıkar da "bizler sizlerin askerleri batıda düşmanlarla savaşırken geride kalan kadın çoluk çocuğunuzu erzincandan doğuya doğru kıyım yaptık, bizde sizden özür dileriz" derlerse o zaman özür dilerim şahsen.
orjinali, yapmis oldugumuz soykirimdan dolayi ermenilerden ozur diliyorum olacakti.

vicdanimin sesini dinleyerek verdigim ani bir karar. biz gercekten ermeni soykirimi yaptik. bir cok ermeni cocugu oldurup kadinlarina tecavuz ettik. atalarimin yapmis oldugu bu soykirimdan dolayi, bir birey olarak, hrant dink anisina, butun ermenilerden ozur diliyorum.

edit: yureginin sesini dinleyerek bana destek veren kasrdeslerimden allah razi olsun. gelin hep beraber bu kardesligi asilayalim. tebrik mesajlariniz icin ayrica tesekkurlerimi sunacagim.
soykırımdan dolayı belki özürdilerdim ama sizden öğrendiğimiz eylem için dönüp öğretenden özür falan dileyecek değilim. öğretmeseydiniz.
türkiye insanı hariç, tüm milletlerden duyulabilecek olası söz.

(bkz: keşke katletseydik en azından gam yemezdik)
ermeni bir gerizekelı mantık yoksunu yazarın açmış olduğu başlık.
(bkz: yaptık ama bi sorun niye yaptık)