bugün

(bkz: elazığspor)' un 35 forma numaralı futbolcusu. *
herve tum, sylla ve bir miktar para karşılığında sivasspor'a transfer olmuştur gün itibariyle.
gelecek yıllarda üç büyüklerden birinde oynayacak olan, süratli futbolcu.
sivasspor'un yeni gözdesi. nasıl gaz vermişlerse artık şunu demiş;

- hocam beni messi'ye benzetiyor. onlara layık olmaya çalışacağım.

bunu ilk okuduğumda ilk önce bir duraksadım, daha sonra derin derin nefes aldım ve bazı sorulara gark oldum. şöyle ki;

soru 1: Bülent Uygun hiç messi'yi izledi mi çok merak ediyorum.
soru 2: Erman Kılıç gerçekten buna inanmış mı?

bu sorular cevaplandığı ve cevapları bir teoriden kanun haline geldiği takdirde sivasspor 38123 maç yenilmezlik serisine ulaşacak. bak demedi demeyin.
konya ağlarını enfes bir frikik golüyle havalandırırak son iki lig maçında ikinci golünü atmıştır.
Sivasspor'un "görünmez kahramanı"
Hızlı, oyun içinde belli olmayan ancak çok iş yapan, milli takıma çağrılmasını istediğim bir başka isim. Yani sırf göz önünde değil diye bu kadar küçümsenecek adam değil.
Attığı gollerde genelde bir pasta topla çok güzel yerde buluşup topu da güzel bir vuruşla ağlara gönderebiliyor.
bu sezon 3 büyüklerin 3'üne de gol attı ve sezon itibariyle çok iyi bir performansı var.
kafadan haftanın golünü atan futbolcu diyeceğim de stoch gibi de bir gerçek var. stoch'u bekleyip sonra karar verelim.*
spor toto süper lig'de an itibariyle 7 gol, 7 asistle oynamaktadır.
çok formda bir sezon geçiren sivassporlu futbolcu. devamını getirmesi dileğiyle...
temiz bir ses tonuna sahip futbolcu. tipine göre şaşırtmıştır.
yıllardır süper ligdeki en istikrarlı kanat oyuncularından biridir. yumuşak ayak bilekleri, sürati ve tekniği sebebiyle bire birde oldukça etkilidir.
Büyükşehir den sivas a transfer olduğu sene de takımının en iyisiydi.
"küçük takımın büyük topçusu" klişesine en uygun isimlerden biridir. zira sert şutları, yumuşak bilekleri sayesinde rakip savunma ve kalecilerine potansiyel tehlike yaratabilecek futbolcu.
1983 doğumlu olan atom karıncadır. top tekniği, hızı ve oyun zekasıyla çok iş yapmaktadır bu sezon fakat kıymeti bilinememiştir.
aslen erzincanlı olan sivassporun kaliteli yerli oyuncularından birisidir.
(bkz: erman kilic) 2006 yılında iyi bir topçu olduğunu söylediğim sivasspor futbolcusu..*
gelecek yıl büyük ihtimalle beşiktaş forması giyecek olan futbolcu. ( hislerim beni yanıltmaz ).
Sivassporlu orta saha oyuncusu.
Mükemmel şutları ve süratiyle sivasspora önemli katkılarda bulunacak yetenekli insan.
gelecek sene bursaspor forması giymek için can atacağına emin olduğum futbolcu.
beşiktaş ile anlaştığı dedikoduları çıkan sivassporlu oyuncu.
Komedi oyuncusu ** ersin korkut'a benzettiğim futbolcu.
son dakika haberine göre Trabzonsporla anlaşmış futbolcu.
bursaspor transfer komitesi bu adamı nasıl görmez, neden almaz. bu belluschi'ye ödenen 2.5+1 milyon avro ile 2 tane erman alınmaz mı?
türkiye'de, sol ayağını henüz kimsenin durduramadığı tenisçi.