bugün

'bunu kaliforniya'ya götürün taksi şöförü iyice pataklasın bunu. daha sonra avustralya'daki kangurulara dövdürün sonrada barıştırın' gibi akıl almaz komik cezalandırma yöntemlerine sahip yerli süpermenimiz.
açtığı babaanneyle aynı odada uyumak başlığı ile kendini göstermiş yazar. lan bu benim babannem be diyor insan okuyunca. hoşgelmiştir.
(#1299311)numaralı entrysinin kara mizah dolu içeriğiyle takdire şayan birisi olduğu gözüme çarpan dördüncü nesil yazardır. hoşgelmiştir.
duyarlı yazar...
takıpteyız efemm.. *
kulislerde, "kaan ertem sözlüğümüze yazar olmuş." şeklinde dedikodulara yol açan 4. nesil yazar.**
4. nesil çaylak.
sevgili kardeşim diyerek nitelendirdiğim duygularını dışa yansıtmamaya çalışan sözlüğün neşe kaynağı olacağını düşündüğüm bilge sevgiliğine ulaşmış dolu, dopdolu bir insan.
YINE YENI YENIDEN CAYLAK...

CAYLAK MODUNU MU SEVIYOR, SOZLUK MU ONU SEVMIYOR ANLAYAMADIK...
AMA HER ELESTIRI, HER SIVRI YAZAR CAYLAK YAPILABILIYOR BURADA...

KABULLENMEK LAZIM YA DA PILIYI PIRTIYI TOPLAMAK LAZIM..
(bkz: CAYLAKSIN SEN CAYLAK KAL)
oyunu kendi sahasında kabul eden yazar. sıkıştığında zaman da geçirir...
sakacı abı..
attığı özel mesajın, ''sözde tahrik unsurlar'' ı içermesinden dolayı çaylak yapılan yazar.
bir mesajın tahrik unsurları içermesi çaylaklık nedeniyse, tahrik unsurlarına kapılan yazarın da kolay lokma olmasından, oltaya gelmesinden dolayı çaylak olması gerekmez mi? hani sözlük yazarı profili; akıllı, kendisine söylenenleri ve yazılanları soğuk kanlılıkla karşılayabilecek düzeyde profile denk düşüyordu.
kaldi ki özel mesaj attığı yazarın da ilk bakışta tahrik unsuru içermeyen bir mesaj atma ihitimali de yok mudur. yani demem o ki bu çaykal yapılan yazarın, sözde tahrik unsuru içeren mesajı atmadan önce, hadi tahrik edilmeyi geçtik, yazılanlarla uyarılma ihtimali yok mudur.

diyeceklerim bu kadar hakim bey!
müvekkilimin beraatini (tahriğe kapılan yazarlar olacaktır, açıklayalım yazarlığını)
istiyorum.
CAYLAKLIK KONUSUNDA 4-3 ONE GECEN YAZAR... AMA ONU GECECEGIME BAHSE GIRERIM..

DUZELTME: BIR ADET SILIK OLMUSLUGUM VAR AMA SAYILIR MI BILMEM..
(bkz: dördüncü nesil silik)
adam gıbı adamdır, kufur etmemıstır, kufur ettıyse sebebı ogrenılmelı, neyın tahrık ettıgı bılınmelıdır, daha sonra sılınmelıdır... kısısel gorustur... nasıl olsa sadece modlar okuyor...

kufur ettıgıne daır varsa bır kanıt gosterılmelıdır...

kendısı etmedım dıyorsa bırısı yalan soylemektedır...
yahu adam kufur etmemıs... nasıl olur bu?
baskası mı gırıp edıyo adamın hesabı ıle?
yazıları hoşuma giden yazar.
bazı hassasiyetleri nedeniyle beğenerek okuduğum yazar. ayrıca nicki tebessüm etme sebebimdir.
kayıplara karışmış yazar.
erkut abı nıcklı zaat ı muhterem ın, harıka entryler, super dılbılgısı, toplumsal duyarlılıgı karsısında kucuk bır rusvet ıle bırlıkte mod olmasını ısteme eylemı...

ne tanım yaptım beeaaa...

bıraz da geyık;

erkut abi bızı dıskoya gotur..
dördüncü nesil çaylak,nedendir,niçin olmuştur bilmiyoruz...

beğenerek takip ettiğimiz,her defasında artıladığımız bir avuç yazardan biri!
edepsiz insan : sonra çektim abi karıya bıçağı dedim ver lan telefonunu çantanı.
erkut abi : ee o ne dedi peki?
edepsiz insan: ne dicek abi eşşek gibi verdi çantayı.
erkut abi: gel sana bir yemek ısmarlayayım.
edepsiz insan: olur abi.
erkut abi: şimdi bunu hamama götürüp iyice yıkayın sonra da yoğun biçimde cebir, felsefe, kimya öğretin. dünya şiirinden seçmeler sunun. yine de adam olmazsa bana getirin hıyarı.
edepsiz insan: lann lan noluyo lan bırakın nereye götürüyonuz lan benii imdaaat.
çaylaklığıma üzülmüş yazar ama şimdide o çaylak olmuş*. üzüldüm. en yakın zamanda tekrar keyifli yazılarını okumamız dileğiyle.
muhabbetininde yazilari kadar hos oldugu acik görüslü üstat yazarimizdir...
kültürü oldukca ileride olup ögrenecegimiz cok seyin oldugunu düsündügüm abilerden birisi... *
yazilari komik görünüm cercevesinde gercegi yansitmaktadir... Bu siralar simdiki eski sevgilisinden ayrildigini düsündügüm yazar...

(bkz: eski sevgilinin msn ye girmesi)
muzmın caylak... yazık... kıyamam..