bugün

tek kelimeyle ciddi ciddi evlenmeyi düşünebileceğiniz kızdır. ufak detaylardaki incelikler büyük mutlulukları getirir mantığıyla değerlendirilmelidir. size değer verdiği açık ve nettir. kimi kızlar gibi ''yüzünü yıkamadın mı sen, ığğğğ git burnunu sil, offff leş gibi kokuyon '' falan dememiştir. o candır o kandır. onu oraya oturtup oracıkta...
o erkeği kesinlikle ve kesinlikle çok çok seven kızdır.
yüzünü yıkamayan erkek arkadaşının açığını hemen örten kızdır, allah korusun yarın öbür gün sevgilisi götünü silmeden çıkarsa tuvaletten ne yapar hayal etmek dahi istemiyorum.
eli öpülesidir, sevgilisinin açığını yüzüne vurmayan ender şahsiyettir, işte bununla evlenilir.
peçete varlığında bihaber iğrenç midesiz kızdır. kesinlikle evlenilmemelidir. ileride tuvaleti de eldiven giymeden temizleyip üstün körü bir yıkamayla yemek yapma ihtimali vardır.
eli doluysa diliyle alır çapağı.
Nasıl bir şekilde sevileceği bilinilmeyen kızdır.
Abi ne yapalım nasıl sevelim kendisini bilemedik nasıl bir yaratılıştır o.
Hayran kaldım kendisine.
yuzundeki siyah noktalari ayiklayan kizla aynidir kendileri. cok sahiplenmis belli.
uğruna ölünecek kızdır.candır o can.
temizlik-titizlik hastası * olmayan kızdır, sevgilisi sonuçta yapar, yapmalıdır, tabi peçete yakınlarındaysa kullanmadığı için salak gözüyle bakılabilir.
ne evlenilecek kızı ne takdiri resmen iğrençliktir amınakoyım. insan gibi "hayatım gözünde çapak kalmış" demek varken... gereksiz bence. sonra uzanıyolarsa eğer üşenir elini yıkamaya koltuğa falan sürer. böyledir bu işler.
pis kızdır,tamam iyi niyetlidir ama pis kızdır.
kendisinden tiskinmediğini üzerine basa basa göstermek için yapılan saçmalıktır.
Avucuma kusturmuşluğum var üstü başı batmasın diye.