bugün

olgun ise pek koşup yordurmamak gereken kızdır.
yaşam geleneklerini öğrenemeyen kızdır.
horoz sever kızdır..
erkek kıza koşmaya başladığında bu sefer kaçmaya başlar. lanet gelsin böyle kızlara.
(bkz: run forrest run)
koşturmayınca "burnu havalarda, kendini beğenmiş, vs." diye atfedilen kadındır. koştursun efendim, inatçı olsun. kendisini kadın diye cinsiyet ayrışmasına sürüklemesin. siz de artık sevmekle yavşaklık arasındaki farkı algılamaya çalışın. sırf sizin gibi yobazların dayattığı etik yozlaşmacı zihniyetler yüzünden, kim bilir kaç kendini bilen kadın-erkek ilişkisi hiç başlamadan son buluyor.
kredi kartınızı unuttunuz diyerek koşuyor olabilir. evet olabilir.
korkarım çok acı çekicektir. çünkü erkeklere yüz verince çok götler kalkıyo bunları köpek gibi süründürceksin peşinden.
Cinsiyet farketmeksizin aptallıktır.
Net salak kızdır. Erkeğin götünü kaldırmaktan başka bi şey yapmaz. Erkeğin hoşuna gider, kızı sürekli peşinde koşturur, kullanır. Kızlar salak olmayın kızlar.
işsiz güçsüz aylak aklı havada boş kızdır.
erkeğin peşinden koşan kız yoktur, az gurur vardır.
Seviyordur ama sevmemesi önerilir. Yinede yapmıştır bir hata, yakında pişman olur zaten.
Benim peşimden koşan çok olduğu için çok gördüğüm kızdır.
(bkz: lovexample)
Erkeğin egosunu tavan yaptıran kızdır. Amk sanki günümüz erkeklerinin kızdan farkı var. Bir ton ego, bir ton trip, bir ton kapris bir de bizden şikayet ederler. Her Türk Erkeğinin içinde 17 lik bir Kezban vardır. Eski erkekler bunu saklamayı biliyormus ama şimdikilerin şeyinde değil. Kız yüz vermez Kezban olur, azıcık güler yüzlü olur o. Olur, seviyorum seni der erkeğin peşinde koşuyor olur. Bu devirde türkiyede kız olmak kadın olmak zor arkadaş valla çok zor.
Tam olarak yaptığım hatta bokunu çıkardığım eylemdir peşinden koşmayı geçtim tam dört sene nereye gitse takip ettim karşısına çıktım hastalıklı bir sevgiydi sanırım ama olabilecek bir şeydir normal şartlarda uzaktan sevip kendini yiyip bitirmekten daha mantıklıdır bi yere kadar.
o kız ya aşık olmuştur o kişiye veya yaşı geçiyordur bir tane yakalamak istiyordur evlilik için.
Bugun bir erkek icin kiz kavgasi gordugumden dolayi gayet dogal gelen durum.
Kaybetmeye mahkum kızdır, net. Erkekler öyle değer vermeye programlanmış canlılar değil, hemcinslerimin bunu anlayıp ona göre davranabilmesini umuyorum. Koştuğunuzla kalırsınız.
Erkeğin götünü kaldıran aşık kızdır kendileri. Erkeğin Peşinden ne kadar koşarsa o kadar kaybetmeye mahkumdur.
sebebi gerçekten aşksa yani para avlamıyorsa bi yerine bi şey sokturmaya çalışmıyorsa hoş görülebilecek harekettir ama bi yere kadar tabi gurur denen bi şey var.
Sevmiştir. Ama yeterince sevilmeyene düştuyse yazık olur üzüldügu ile kalır.yurekten sevenlerin Ahi tutar sözlük bunu bilir bunu derim.
büyük ihtimalle peşinde koştuğu erkek efendi olmayan kızdır.
Açık ve net salaklık yapıyordur.
sevdiğinden yapıyordur ama erkekler kovalamayı sever ve kendinizi onlara tüm kalbinizle açsanız da ilgisini çekemezsiniz.

Edit: altta arkadaş yazmış " ben erkeğin peşinden koşmam edalarında olan bir yazarımızı göstermiştir. "
beni tanımadan etmeden saçma salak yorumlar yapmayın gidin kumda oynayın beyin yoksunları sizi. Sanki konuşmuş benle, beni tanıyor da yorum yapıyor.
benim onun peşinden koştuğum kadar hiçbir kız kimsenin peşinden koşmamıştır. Ama zorla da sevdiremezsiniz kendinizi. Güzellik dereceniz ise kalbinizi değil yüzünüzü sevecekler için çok önemlidir. Defol git kafamı bozma benim.