bugün

bakire bir kızla evlenmeyi istemekte haklı olan erkek davranışı. evet madem bakire kız istiyorsun sen de ilişkiye girme denilmelidir er kişiye. adamın 18 inde evleneceği düşünülürse imkan dahilindedir. fakat bu yaştan sonra daha fazla dayanabileceklerini sanmıyorum.
gereksiz bi hareket. kadının bekaretini evleneceği adama saklaması kadar nerdeyse.. sanki saklanınca tadı mı çıkıo daha fazla? bekaret şu bu, hayattan zevk almayalım depresif koyunlar olup rahatça güdülelim diye yutturulmuş bi laflar.
kimse kimseye bi şey saklamasın, herkes kendisi için yaşasın.
tercih meselesidir ve ahahah şuna bak malın önde gideni abazan denilmemesi gerekilen erkek davranışıdır. Fakat bir erkeğin bekaretini koruma nedeninin çook büyük neden dini inanışları gereğidir. çok az bir kısmı kadınıma saklıyorum-la hareket eder. zira herkesin hayatına birileri girip-çıkıyor ve bu süreçte doğru insan olduğunu düşündüğümüz herkesle seks yapmak isteyebiliriz. insan doğası. bekaret üzerine geleneksel yaklaşımlar ve baskılar olmasa kadınların kendisini saklamaları bir erkeğe nazaran çok daha zordur.bu gerçeği de es geçmeyelim zira kadınlar çok daha kolay uyarılıyorlar ve özkontrol mekanizmaları daha zayıftır.
türkiye gibi bir ülkede oldukça ender görülebilecek olaydır.
türkiye gibi bir ülkede bir çok ülkeden daha fazla görülen olaydır. ne yerleşim alanları var genclerin bu işi göremedikleri. ha birde cinsel olarak bastırılmışlığın neticesinde ne cok korkan erkekler var sexten kimbilir.
sıkı katolik kaka leytenin de dahil olduğu erkek grubunun anlayışıdır.
(bkz: şakirt)
(bkz: ben)
gerizekalılığın daniskasıdır. karına yapacağın en büyük haksızlık, en büyük bencilliktir. sen senelerce bekaretini karına sakla, canının çektiği onca hatun varken, çoğu da sana verecekken hiçbiriyle birlikte olma, sonra da karına iyilik yaptığını düşün. külliyen yalan!

evlenirsin, karın ilk birlikte olduğun kadın olur. ve hep de öyle kalacaktır, mı acaba? zaman geçtikçe, hayatında sadece tek bir kadınla cinsel ilişki yaşamanın getirdiği bir merak uyanacak içinde. "ulan üniversitede bir hatun vardı, ne taş bir şeydi ya, bana da vericekti ama ben istememiştim. acaba onunla sevişmek nasıl olurdu?" diye düşünmeye başlayacaksın. bu neyin habercisidir? ihanetin!

aynı şey kadın için de geçerlidir ama konumuz erkek, o yüzden erkekten devam ediyorum.

erkeğin içinde zamanla ulaşan bu merak, sonunda engel olamayacağı bir takıntıya dönüşecek ve karısını belki de aldatacaktır. çünkü merak, insanın içini yiyip bitiren lanet olasıca bir duygudur.

gördün mü şimdi yaptığın gerzekliği? bir de karına iyilik yapacağını düşünüyordun, ağzına sıçtın kadının.

oysa ki dön geçmişe, gençlik günlerine. o taş gibi hatun vardı, hani sana verecek olan. birlikte olsaydın onunla, onun ne kadar aşağılık birisi olduğunu öğrenecektin. ona karşı hiçbir şey hissedilmeyeceğini, bunu hissetmenin aptallık olduğunu öğreneceksin. önce mezeyi tatmış olacaksın ki, ana yemek gelene kadar sindirim sistemini hafiften çalıştırsın. direkt ana yemeğe girişirsen, hazımsızlık yapar, insanı bozar.

o hatunla birlikte olduktan sonra, karınla evlenince, karının kıymetini anlayacaksın, ona karşı sadık olacaksın.
(bkz: bu biraz ağır oldu)
olması gerekendir. erkeğin bekaretide en az kadının bekareti kadar kutsaldır ve sadece sahibine teslim edilmesi gerekmektedir. kaldı ki milli yapının korunması ve sağlıklı bir toplum açısından da bekaret önemlidir.
(bkz: öpüşürken boşalmak)
(bkz: jonas brothers) onlar da böyle düşünüyormuş efenim
kadınlar tecrübesiz erkek istemez, erkeklerinin onlara tecrübe kazandırmalarını ister.
bana tecrübesiz gelmeyin lütfen ! yani kocam olacak adama söylüyorum karım dA ÖĞRENSiN FARKETMEZ.
Erkeğin beyinsiz olduğunu gösterir.

Sanki üzerinde sevişti yazıyor amk. istediğiyle yatar bi sikim de olmaz. Zarlılar saklasın kendini, ahahah..
Erkek bekaretini değil bakirliğini saklar.
'bakirim ve adamın hasıyım ' diyenler yazılılar nasıl gidiyor. Fizikçi sizi sevmiyor mu yoksa. Olsun biyolojiCi çok güzel hatun.

Adamın hasları tey teyyy
karisi kesin salak oldugunu dusunur. hatta biraz igrenc. daha da abartip sapik oldugunu...

sevismek guzel bir sey. sevelim seviselim.
güncel Önemli Başlıklar