erken boşalan erkeğin, kadınların hoşuna gitmesi durumudur. kadın, partnerinin onu seksi bulduğu için erken boşaldığının farkına varır ve mutlu olur.
ilk başta evet ama uzun vadeli ilişkide hayır.
bahane arama aq.
erken boşalma cinsel ilişkiyi engelleyecek sıklıkta tekrar ediyorsa, çözüm sözlükte değil, önce bir ürologda, ürolog tedavi edemiyorsa bir psikologda aranmaldır.
(bkz: bitse de gitsek)
boşaldıktan sonra erekte olma süresi kısaysa ve ikinci orgazm süresi normal sayılabilir durumdaysa kadın açısından sorun olmaz.
ancak, boşaldıktan sonra kalkmıyor ve kadın ihmal ediliyorsa, ben bu durumdan mutlu olacak kadın tanımıyorum.
böyle bir şey yok, çıkar onu aklından.
şaka bir yana adam sağlam olta atmış.
külliyen yalandır amk.
kadın dediğin en az +18 cm ve 31 dk 13 sn seks yapabilen erkekle olması gerekir.

(bkz: eskilerden biri)
Sanırım doğru onerme. Özellikle mutlu olduktan sonra söylenmeye başlıyorlar. Uzun ileski sırasında yok acıdı tahriş oldu. Belim ağrıdı gibi sürekli konuşmalarından gına geldi.

Erken boşalan kadınlara karşıyım.
tırt bir gerçektir.

kadın erken boşalan bir erkeği değil, kendisini zirveye ulaştıran erkeği ister.
(bkz: seni yemişler)
tespit yanlış değil. bazı kadınlar " benden o kadar zevk aldı ki boşalıverdi " düşüncesindeler. kınamak vs haddimiz değil tabii ki. eğitim ve çevre faktörlerinden dolayı bir orantı kurmakta kadın.
"nerede bu kadınlar?" dediğimiz bir gerçek. ben değil, bir arkadaş merak ediyor.
Katılmadığım ama aksinin de gerçek olmadığını düşündüğüm tespit.

Evet kadınlar erken boşalan erkekleri sevmezler. Bunun en basit sebebi, kendilerinin tatmin olmamasıdır.

Ama kadınlar geç boşalan erkekleri de sevmezler. Bunun sebebi ise partnerini tatmin edemediklerini düşünmeleridir.

Sonuç olarak erken ya da geç boşalan biriyseniz, kadınlar için sorun var demektir. Ama bir erkek olarak bakınca geç boşalmak her zaman iyidir.
hayır tabii ki böyle bir şey yok! erkek içeride ne kadar uzun kalırsa kadın o kadar mutlu oluyor. yalnız bu sürenin de belli bir ortalaması var. on beş dakikadan sonra boşalmayan erkek, oral seks yapmaya başlayıp yeterince ıslattıktan ve dinlendirdikten sonra tekrar içeri girmelidir. ayrıca hiç beklenmedik anda oral seks yapmaya başlamak kadının hissedebileceği “ben yetersizim ondan mı boşalamıyor?” düşüncesini de bertaraf edecektir. iyi bir oral seks bir kadının en mutlu olduğu andır.
Dizisine yetisegi için sevinir.
kimisi beni çok arzuladı da boşaldı diye sevinebilir. olabilir. ama genelde hoslarına gitmez.
görsel
(bkz: erken boşalmamak için yapılacaklar)
Anlam düşüklüğü sebebi ile güme giden gerçek.

Cümlede bildiğin belirtili "erkek" tamlaması eksik. Erkeklerin erken boşalmasının kadınların hoşuna gittiği gerçeği gibi bir başlıktan bahsediyorsak bu önerme kendi kendini imha eder. Cinselliğe tü kaka dendiği bir coğrafyada yiğidomuz öyle bir anı yakalamış ve fazla heyecanlanmış diye kimse durumu kişisel algılamaz, marifet bendeymiş demez.

Mesele kadınların erken boşalmasının onların hoşuna gitmesi ise bu önermenin gerçekliği su götürmez tabii ki. Sonuçta sonu yok, tekrar sayısının artması nasıl kötü bir şey olabilir ki.
yalan. boşanma sebebidir bile.
erken boşalma bencilliktir. tedavi gerektirir.
piyasada bir ton sprey krem var kullanın ağalar.
Üst üste 3 posta atabilenlerin umursamadığı gerçek.
Doğru olan gerçektir kadıların egosunu okşar erken boşalma .
kendimizi kandırmayalım şimdi...erkek olarak
10 saniye yaşadığımı da ne bilim 10 dakikada.

ulen hatun kafasında "sex yapacağız" diyene kadar boşalıyorsun...bilgisayar bile mavi ekran verir..

10 saniyeden 10 dk 15 senemi aldı...

gözlem: erken boşalmak niye/nasıl bir kadının hoşuna gitsin ki lan?