bugün

teklifte bulunan kızı begenmemek.
erkeğin aldığı ilk çıkma teklifi kendi kendine paranoyalara sürüklenmesine neden olur ve kızın dalga geçtiğini düşünerek ya olmuz cevap verir ya da cevap vermez kaçar o an için ama genelde red eder. ardında kızın ciddi olduğunu öğrenir ve o salak, işe yaramaz kafasını duvarlara vurur. ''gitti ulan taş gibi kız'' diye için içini yer ama aradan pek fazla bir zaman geçmeden tekrar teklif gelir ve bunu kabul eder bir daha kafasını duvarlara vurmamak, arkadaşları tarafından oğlan olarak nitelendirlmemek için ama bu teklifler düzenli bir şekilde ki özellikle yaz aylarında artmaktadır gelmeye başladığında bir çoğunu bakul etmez ve haklıdır da hangisine yetişecek kardeşim.
bu arada erkeğe çıkma tekliflerinin gelmeye başlayacağı zaman ergenlik döneminden kurtulup harika bir vücuda ve güzel laf yapan bir çeneye sahip olmasıyla başlar. yakışıklılık, karizma vs vs gibi şeyler standartlarda vardır zaten. kendimden biliyorum.
gayet olası bir durumdur seçme hakkı sadece kadına ait değildir.
helal olsun sözünü hak etmesidir. seçici ve ciddi erkekler daima kişilikli ve değerlidir. her önüne gelenle arkadaş bile olmazlar.*
kızın bütün cesaretini ve arkadaşlarının ara gazını toplayıp geldiği zamanda alacağı hayır cevabıyla, bi daha bunu asla unutmayıp, asla denemeyeceğini garantildiği andır. ha, kız, ihtimal konuya rahat yaklaşıyordur, ilerde çoluğa çocuğa gülerek anlatır. *
çok normal bir durumdur. erkeklerin illa ki bi kızla çıkma mecburiyeti yoktur. bi kızla çıkmak erkek için bulunmaz bi fırsat değildir. beğenmemişse beğenmemiş kardeşim. reddedilen kız için kötü bi durum gerçekten. böyle bi şeyi yaşamak istemezdim şahsen .
sevgilisi olan her erkeğin yapması gerekli olan eylem.
erkeklerde kızlarda zaman zaman reddeder ve reddedilirler. üstüne daha fazla yorum yapmaya gerek yoktur lakin bu işler böyle yürür.
olası bir durumdur, şaşırmamalıdır. erkeklerin de reddetme özgürlükleri vardır.
(bkz: bırak bu işleri devlet su işleri)
pek mümkün olmayacak durumdur. olası şartların oluşması için;

-erkeğin kız arkadaşı olması.
-kız arkadaşına köpek gibi aşık olması.
-ibne olması.
-hatunun itici üstü bir varlık olması.
kizin cok cirkin ve itici gelmesi en basta gelecek sebeplerdendir. güzel bir kiza sanirim uludag sözlüktekilerin hic biri karsi gelemez.
başka birini gerçekten çok seviyor olması ve uçkuruna düşkün olmaması sonucunda ortaya çıkan durum.
Bir erkek reddediyorsa iki sebebi vardir :
1) ya sevgilisiyle ayni sehirde yasiyordur!
2) ya da iktidarsizdir!
bunun baska aciklamasi olmaz, olamaz!
pipiye toplanan aşırı kanın beyinde oksijen yetersizliğine sebep olması sonucu bazı abazanyak pipicanların bir erkeğin bir kadını asla reddedemeyeceği gibi çıkarımlarda bulundukları başlık..

olmuştur, yaşanmıştır...
ayık olduğuna işaret bir durumdur. referans söz ise çirkin kadın yoktur az votka vardır.
"zaten kiz bana hasta olmus aga, biraz surundureyim sunu da kiymetimi bilsin, karizmam tavanlara vursun" dusuncesiyle yapilma ihtimali olan eylem.

sonrasi icin... (bkz: son pismanlik)
kişinin karakteriyle örtüştüğünde gayet olası şeydir.
(bkz: ben senin bildiğin erkeklerden değilim)
kızın, erkeğe yaptığı teklifi, erkeğin çeşitli sebeplerden kabul etmemesi durumu. (alın tanım yaptım.)

milletimizin ne durumda olduğunu göstermiş ve ikili ilişkilerde bir adım ileri gidemediğimizi göstermiş başlık ya da onun benzeri bir şey.

evet efendim günümüzde erkeklerden fazla üniversite eğitimi alan kadınlar olmasına rağmen hala "erkek teklif etmeli" zihniyeti aynen devamdır. erkek teklif eder kız kabul eder ya da etmez.

bazen bazı kızlar eğitim aldıklarının ve bir birey olduklarının farkına varıp, kalıpların dışına çıkarlar. (bu da büyük bir risktir, zira verse orospu vermese bağnaz diye damgalayıveren zihniyet iş başındadır!) gelir erkeğimize teklif ederler.

evet gayet normal bir davranıştır bu. ama gel gör ki erkek teklif ettiği zaman kız kabul eder ya da etmez, ama kız ettiği zaman erkeğimiz mutlaka etmelidir!! yoksa kızımızın tavan yapmış egosu bir anda iniverir, sonra başlar arkadaş ortamlarında söylenmeye. adam gibi erkek yok, erkek gibi erkek yok filan. (genellemene sokayım) illa kabul mu etmek zorunda arkadaşım, seni beğenmemiştir, bir kız olarak sevgili olarak değil arkadaş olarak görüyordur. ama doğru, bu ülkede sadece kızlar arkadaş olarak görmelidir, erkekler arkadaş gördüğü anda çevresi başlar: "olm o kız reddedilir mi lan ne kadar salaksın" gibi klişe laflara.

ne kızlar ne de erkekler ilişkileri iki tarafın mutlu olması gereken bir olay olarak görmedikleri sürece bu sorular devam edecek, sonra gelip sözlüklerde, forumlarda yazacağız, ilişkide kadın mı erkek mi teklif etmeli, ilk öpücük nasıl olmalı, sevgilim terketti ne yapmalıyım gibi zavallı soruları.

lan bu yazıya on dakikamı heba ettiğime inanamıyorum. neyse ben gittim, haftaya olan programımızda görüşmek üzere esen kalın. yoga yapan mistiq kedi, istanbul.
iki kez böyle bi durumla karşılaştım tamam ego tatmini filan oluyorda abi karşıdaki kız tanıdığın bildiğin biri olunca üzmemek için kaç takla attığımı bilirim.

birinde de hayır direk hayır dedim okulda ne zaman görsem yolumu değiştiriyorum korkuyorum kızdan

not: yakışıklı değilim...