bugün

kimi erkeklerde arkadan bakıldığında bayanların kalçalarından daha iyi kalçaya sahip olduklarını gösterse de önden görüldüğünde itici duran erkek eylemi. taytı nerelerine giyseler çekici olmaz.
erkek cocuklarında bir dönem özellikle 90'lı yıllarda acayip moda olmuş durum. nasıl yani? neden insan evladına böyle birşey giymeyi zorlardı ki? popüler kültürün mağduru olacaktık allah muhafaza az kalsın. *
onları gay gibi gösterir, çok komiktir.
baletlerin sanat uğruna giydiği ilginç kıyafet.
erkeklerin süper kahraman olma olasılıklarıyla doğru orantılı önerme.
tibet yogasında mümkün olandır.
(bkz: süpermen)

polat alemdar bir gün tüm süper kahramanları toplar. ben tek siz hepiniz yalnız, kaybeden tayt giyer dolaşır der. diyiş o diyiş.
Herkes istediği herşeyi giyebilir.Ha itici o ayrı mesele.
ibneselleşme hareketleridir.
(bkz: hakan kakız).
Hasiktir dedirtmiştir.
Görmedim böyle bir erkek görmekte istemez bu gözler.
(bkz: raul meireles)
(bkz: ondan sonra neden ülkede balet yetişmiyor)
sokakların patlıcan tarlasına döneceğinin habercisidir. gün boyu erekte gezen erkek nüfusumuz sandığınızdan fazla.
Tırnaklarına da siyah oje surelim.
profesyonel ve bazı amatör bisikletliler için de geçerli bir durumdur ve daha uzun süre ve daha rahat bisiklet kullanımı için gereklidir.
Hoş olmayanlardır. Etek giyse de kabulümüz ama bize bunu yapmayın.
ibnelik göstergesidir. Hatta detaylı bilgi vermek gerekirse "pasif gay" olarak adlandırılan kesime özgü bir giysidir. Aslanların bölgelerini işaretlemek için işemeleri = pasif gay lerin tayt giymeleri.
çok yakında moda olacaktır. moda olması için şimdiden modacılar girişimlere başlamıştır.

http://onedio.com/haber/y...ercisi-21-fotograf-286928
görsel
kış aylarında olduğunu gösterir. sıcak tutuyor ne var yani erkek taytı olamazmı.
Şakaysa çok komiktir, değilse hiç komik değildir.
zamanında demiştim çekici gelmez diye şimdilerde ise moda olarak bu sene görülecek gibi.
(bkz: #4049486)

zamanında söylediğim gibi yakışmayan modadır.
kış mevsimi maç falan yapılacaksa tavsiye edilendir.. hem kaslarını ısıtır hem daha çabuk ısınmanızı sağlar..