bugün

Tek elle açarak; Bu açtığım 1000. sütyen veya sütyen açmak benden sorulur gibi mesaj vermek isteyenlerin takıntısıdır.
tek elle kopça çözmek "çapkınlığı ve tecrübeli olmayı gösterir" zannederler ama tek elle kopça çözüp iki elle kaldıramayan vardır. gereksiz takıntıdır.
(bkz: meme bulmuş ta kopçasını kurcalıyor)
tek elle kopça çözüp, öpmeyi de bilirimgg.
edit: ama niye bissürü eksi, size de öğretirim agalar
'dur ben açarım' da başka bir saplantıdır.
benim için önemli olan olaydır.
tek elle eterli bezi yüzüne doğru bastırırken, diğer elle onu tek harekette açmam gerekiyor zamandan kazanmak adına. zaman önemli çünkü, daha hatun arabanın bagajına konulacak, gömülecek kuytu bir yer aranacak. bir dünya iş.
http://www.youtube.com/watch?v=f3YT3KhbLIU&ob=av3e
(bkz: tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim)
(bkz: zilli)
bu adam bile biliyorsa, açılır zor değil.neden olmasın
genelde vuslata ermeyi beceremeyen erkeklerin takıntısıdır. keyfince aşk yapan adamlar iki elleriyle severler kadınlarını.
anlamsız takıntıdır. sanki tek elle açınca 3 göğüs çıkıyor yada göğüsler dile geliyor. göğüsler ''dile'' gelebilir orasında emin olamadım neyse.
o sırada iki eli birden meşgul etmek istememekten kaynaklanır. yoksa hiç öyle artistik nedenleri filan yok kızlar, rahat olun.
gereksiz takıtıdır. iki elle açmak daha zevkli ve kontollüdür.
diğer el avuçlamakla meşgul olduğu içindir.
bu da bir şey mi.
(bkz: 2 parmakla sütyen kopçası açan erkek)jahrakal*
--spoiler--
tek elle kopça açmak mı?

siz buna övünülecek yetenek mi diyorsunuz? çok mu beceriksiz siniz lan?

parmak şıklatılınca kadının üzerinde hiçbir şey kalmamalı.
--spoiler--

kızlar var ya, sizler çok tehlikeli canlılarsınız. ve hatta sizi anlayabilen erkekler dünyanın sırrını da çözebilecektir. her biriniz ayrı fiziki özelliklere sahip olsanızda, ruhlar arasında bu kadar farklılık göstermeniz gerçekten şaşırtıcı. kaldı ki tek elle kopça açma takıntısını erkeklere birer birer siz işlediniz. ilk sevişmemize kadar sütyen mi gördük ki tek elle açalım, daha estetik durur, çift elle açmayalım kadın bize kıro der, diye düşünelim.

şu kadınları mutlu etmenin sınırı yok herhalde.
takıntıdan ziyade bazen zorunluluktan kaynaklanan durumdur.

iki kolla kavrayamıyorsun bazen kadını, manda yavrusu mübarek. *
tek elle tabanca kullanmak gibidir ve şarttır. diğer halde görüntü kötüdür ; birbirlerinin bitini ayıklayan maymunları andırır.
yok oyle bir takıntısı kozanteoman yazar kişisi, o çıtçıtlı taytlara takmış durumda. (bkz: dişiyle çıtçıtlı tayt açma takıntısı)
şart değil ama kolaylık ve zerafettir. Zira tam en ateşli esnada iki elle gemici düğümü çözer gibi bir ciddiyette kopçaya asılmak tüm libidoyu yerle bir edebilir.
diğer el kendi kemerini,pantolununu çözüyor, ayakkabısını fırlatmaya çalışıyodur o kaos içinde denge niyetine tek el boştadır.
sevişmesini bilmeyen erkek sözü. bir elle kopça açarken diğer elle kadının saçlarını okşarsın, ne bilim ensesinden tutarsın (bunları yaparken öpüşmeyi de unutma da bu adam beni öldürecek lan demesin kadıncağız) vs bir sürü şey yaparsın. öyle mühendis edasıyla iki elle koçpaya dalıp "az bekle hayatım açtım açacam" deyip önsevişmeyi soğutmanın manası yok. aktif olacaksın, tempo..
Çift elle açılmasının daha zor olduğunu anlıyan erkeğin deneyimleri sonucu edindiği huydur... Sütyeni çift elle açamıyorum neden? Hele o zıbın yok mu mına kodumun icadi zırh resmen!
(bkz: güç istemi)
pek sikiciyimdir demenin bir başka yolu..

ben direk yırtma/parçalama taraftarıyım..
artistliğin üst seviyede olduğu an veya zamandan kazanma gibi görünen ama fantezinin doruklarını yaşamak için yapılan hareket.