bugün

erkeklerin sevgilisi olacak kişide aradığı kriterler olacaktı ama olmadı malesef. erkeklerin bayanlarda aradığı -kriter sandıkları- seçim unsurlarıdır efendim.

güzel olmalı.
kaşı da güzel olmalı.
gözü de güzel olmalı.
kıçı da güzel olmalı, başı da güzel olmalı.
bastırarak söylüyorum kesinlikle akıllı olmamalı, hemen kandırılabilmeli.

Ya mümkünse bir açıklayın neden hep salak kız arayıp sonra da bu kız bebek gibi konuşuyor, 'sen gelene kadar bana kaç kişi laf attı biliyor musun ühüühü' diyor diye laf yapıyorsunuz? Çok merak ediyorum.
Renkli gözlü kıvırcık biraz minyon tipli güzel yüzlü olmalıdır.
canlı bir kız olması.
sevecen , kendine bakan , erkek arkadasina gercekten bagli , birazda insani duygulara sahip olduktandan sonra baskabirseye gerek yoktur.
nefes almalı, sonraa nefes almalı, dur bi düşüneyim ımm nefes almalı, he bir de nefes almalı.
Zerafet.
Sağduyu.
Ciddiyet.

Sanıyorum ki bu kriterlerin üzerine güçlü bir ilişki kurulabilir.
gözlerin güzel olması, kibarlık, saç şekli, ses tonu, seksapel, içten bir gülüş.
birazcık güldürsün yeter olanıdır.
giderinin olması, sik sik yapmaması, huzur vermesi.
1) güzellik
2) sadakat
3) özgüven
4) tenis oynaması

böyle sıralamalar yapacak basit insanların kriterleridir. sevgi aşk kriter konamaz kavramlardır. kalptedir hiçbir şeye bakmaz benim seveceğim içimi ısıtsın içi güzel olsun yeter.
nabzı atsın yeter.
muamelesinin iyi olması.
fiziksel özellikleri siktir et. önce akıllı olsun ve karşıdakini kendinden önce düşünecek kadar iyi biri olsun.
am göt meme gibi bağzı şeyler.
-bağkur.
uzun boylu, beyaz tenli, duzgun disleri olan, az orospu olsun, yaptigini da gizlemesin yeter. ne analarinin kizlarini gorduk masum masum ayakta siken.
zeki olmalı. bu yoksa gerisi fos.
haddini bilen bir cahil olması yeter.