bugün

her zaman işe yarar ve sonuç verir...dediğim taktik.
hep böyle der sonra kıçlarını döner pis yalancılar!! Kocamanlı yalan!
- Aşkım yılan var bacağımın üstünde Ağğğ !!!
+ Uyu sen uyu zehirli değil o.
Kadınların sokakta sevgilileriyle yürürken "sadece vitrinlere bakacağım aşkım" yalanıyla kıyasıya yarışır.
bu yalana inanıp sabah kadar erkegin altindan cikamayan abazan hatun söylemidir.
sevişmek isteyen abaza kadının da buna yalandan ve bilerek inanmasıyla yatak odası şenlik alanına dönüşür.
bu yalana inanmış gibi yapıp yatakta sırtını dönüp poposunu dayayan hatun söylemidir.
yalana inanan yılan'a sarılır. *
kadınların, - beni çıldırtıyorsun, harikasın! yalanından hallicedir..
mâduru oynamaya bayılan kimi kadınlar için dört gözle beklenendir.
Doğru olma ihtimali olan sözdür.
Kötü insanlara mı denk geldiniz hep bilemedim ki.
Güvenilir erkekler sadece sarılıp yatar.
siktikten sonra diye başlıyorsa yalan değildir.
yalan değildir kadın maldir. sarılıp sikicem diyecek halimiz yok ya?
(bkz: sikmeseler bari)
kızlardaki "seni seviyorum" yalanı ile ölümüne kapışır.

tek farkı; erkekler bazen doğru söyler yalan değil.

kadın değil mi? en iyisi cehenneme.
bunu samimi olarak söyleyip uygulayan erkeklere bir daha aynı şans verilmez, valla bak...
sadece sarılıp yatacağız saflığıdır efendim. yalana dönüştüğü saniye şöyle oluyor; sarılıp yatacağız sadece dendi, kız da bu saflığı algıladı ve tamam deyip helalleşildi. iş, yatakta o sarılma anında başlıyor. erkek düşünmeye başlıyor, ''olm, ya sevişmek istiyorsa? durduk yere de şimdi keriz gibi sarılıp gitmeyelim. ya içinden 'ne mal çıktı lan bu da, neden girişmiyor ki şimdi? diyorsa? dur inceden değdirmeye başlayayım'' cümlelerinin yarattığı depremler içinde bilinçaltına sıçan erkek sevişmeye başlar ve yalan söylemiş kabul edilir.
erkeğe söyletiren bölgeye bakılması gereken durum.
Doğrusu: "erkeklerin sadece sarılıp yatacağız yalanı" dır. Ulan hala türkçe bilmeyen insanları burada tutuyorsunuz ya! Ne diyeyim ben size! Bir Allah'ın kulu da farketmez mi bunu! Evet.
sanki -gel seni bi sikeyim dese gönülleri fethedecektir.
araya konması unutulan virgül işareti yüzünden tamamlanamamış olan niyettir. çünkü, yalanı değil yılanı'dır o.

"sadece sarılıp yatıcaz, yılanı boynuna dolayacam" tadında.