bugün

ben dahil bir çok kız kankamın muzdarip olduğu durumdur. bizler ofsaytından şutundan tutun da şahin k espirilerine kadar her mevzuya hakim oladuralım adamların hasını uslu, sessiz, ensesine vur ekmeğini al tipi kızlar kapıyor anacım. her soruya cevabımız, her saldırıya ağızda eriyen ayarımız da olsa "kafa kız"dan öteye gidemiyoruz. anlamadım ne iştir yarappim.
(bkz: erkeklerin pasif ofsaytı bilen kız tercihi)
(bkz: neye göre kime göre)
"aktif olup götümüzü sikeceğine pasif olsun bizim olsun" düşüncesinin sonucudur.
(bkz: aktif kelimesini duyunca koşarak uzaklaşmak)
aktif kız onlarda kaybetme korkusunu daha baskın hale getirdiğinden pasif kız her zaman iyidir yanı başımda durur inancı. Oysa pasif kızla, pasif gibi olan kız ayrımını bile yapamazlar.
bu tip erkek bir kaç ego tatmininden sonra kademe atlar, yok çok görmüş geçirmişse yorulmuştur artık garibim kafa dinlemek pasife kaçar.
erkek zaten senle yaptığı muahbetti erkek arkadaşlarıyla yapıyor. kız arkadaşıyla daha farklı konular konuşmak ister elbette.
erkeklerin abazalık dönemi vardır.
feministlere olan nefret ve tiksintiden ötürüdür.
komünist kafalılardan uzak durmak gerek.
ben aktif severim.

ek: yanlış başlık pardon...
coğu türk erkeği daha cok kız arkadasları olan erkeklerle pek muhabbeti olmayan kızları tercih ederler güven eksikliği diyebilirsin adını ne koyarsan koy gercek budur.
sona saklanan kız tercihidir. diğerlerine göre daha namuslu oldukları düşünülür ve belli bir zaman sonra göze cazip gelir.
pasiflik yada aktiflik ile alakası olmayan durumdur..birçok erkek normal olarak kız gibi kızlardan hoşlanır..oturup da erkeklerle içki içen türden kızlarla evlenmeyi çoğu istemez..bu ülkenin realitesi budur..eğri oturup doğru konuşalım şimdi..kadınsı erkekler ne kadar iticiyse erkeksi kadınlar da aynı oranda iticidir ayrıca..küfürlü konuşan bir kızdan daha itici ne olabilir ?

tabii erkeklerin önemli bir yanlışı şudur bu konuda: kendileri erkeklerle samimiyeti olmayan kızlar ararken kendileri diledikleri gibi kızlarla takılmaktadırlar..işte esas ikiyüzlülük buradadır..

eğer erkeklerle samimi olmayan kız arıyorsan kendin de kızlarla samimi olmayacaksın o zaman..dürüst olacaksın..
Enterasan, ilginç gelen bir tespittir.Zira çevremdeki çift modellerinde kızlar gayet aktif denilebilecek kızlardır.yani kimsenin yanında bir biblo taşımak istediğini sanmıyorum.
erkekler inatla ağzı aktif, kafasını siken kız sever.
pasif kıza söz geçirmek daha kolaydır. oğlumuz burada egosunu tatmin etmenin doruklarındadır. kıza her dediğini yaptırmak onu mutlu eder.
bırakın da kızı bari pasif tercih etsinler muhterem. akşama kadar her türlü kafamız s.kiliyor. hatunun yanına da "huzur" için gidelim elbette.
en azından vır vır konuşan, kafa siken, beyin yiyen, herkese mavi boncuk dağıtan kızdan iyidir pasif kız. pasif kıza da, pasif kız sevene de çemkirmeyiniz lüften. çenenizi ve agresifliğinizi de alıp gidiniz sayın cadaloz kızlar.

not: pasif kız sevmem.